نماینده اسلامشهر قهرمان رقابت های آینده سازان تهران شد/تصاویر

تیم بسکتبال آینده سازان اسلامشهر با اقتدار قهرمان رقابت های تهران و توابع تهران شد.

به گزارش اسلامشهرخبر، رقابت های بسکتبال آینده سازان تهران در هفت گروه شش تیمی برگزار شد که در نهایت این بچه های مستعد اسلامشهر بودند که مقام قهرمانی را کسب کردند.

در این رقابت ها تیم های بتیس، کاسکو، ایرانیان، کاله منطقه هشت، صبای رسالت و آینده سازان پدیده در گروه A  قرار داشتند.

همچنین تیم های مهرام زیتون، باتیس مهرسام ورامین، نوشت افزار کنکو، استقلال جنوب، آریاک، کاله منطقه دو و شکلی در گروه B ؛ تیم های آینده سازان اسلامشهر، بسکتبال مظفری، بسکتبال آقاکوچکی، کاله منطقه ۱۳، شهرری، موعود و آکادمی شکلی در گروه C ؛ تیم های خرمشاد، نیکان، آکادمی انتشارات مبتکران، اسلامشهر، سایرس غرب، برق تهران و باتیس در گروه D ؛ تیم های مدرسه بسکتبال سرو، وحدت آریا، آکادمی شهید همت، مهرام، پردیس غرب، شاهین و مه هام در گروه  E و تیم های سایرس، مهرام اوژن، شهرام، کاله شهرری، رسالت، پارسین و پاس قوامین در گروه F این رقابت های قرار داشتند.

در پایان رقابت های گروهی تیم آینده سازان اسلامشهر به ترتیب با نتایج ۷۶ بر ۲۳، ۶۴ بر ۲۳، ۴۶ بر ۳۰، ۵۵ بر ۸، ۵۵ بر ۴۰ و ۷۰ بر ۴۵ تیم های آکادمی شکلی، موعود، شهرری، آقاکوچکی، مظفری و کاله منطقه سه را شکست داد تا بدون شکست به عنوان تیم نخست از مرحله گروهی صعود کند.

بسکتبالیست های نوجوان تیم آینده سازان اسلامشهر در مرحله بعدی این رقابت ها به ترتیب با نتایج ۵۴ بر ۳۲، ۶۴ بر ۴۴ و ۵۴ بر ۳۸ تیم های آکادمی مبتکران، باتیس و برق تهران را شکست دادند تا در دومین مرحله این رقابت ها نیز مجددا به عنوان تیم نخست به دور بعدی مسابقات راه یابند.

تیم آینده سازان اما در دور بعدی این رقابت های سخت و جذاب تیم های کاله منطقه هشت، باتیس و کاله شهرری را از پیش رو برداشت و در مقابل تیم های شهید همت و شکلی شکست خورد اما با این حال به عنوان تیم سوم به مرحله نیم نهایی راه یافت و در این مرحله در دیدار مجدد مقابل تیم شهید همت شکست خود را جبران کرد و فینالیست شد.

شاگردان مصطفی جوان حسینی در بازی فینال با اقتدار و با نتیجه ۷۱ بر ۴۵ تیم کاله شهرری را شکست دادند و به مقام قهرمانی این رقابت ها رسیدند.

امیرمحمد لطیفی، ابوالفضل سربازی، محمدجواد ملکی، محمدرضا امیدنیا، متین حسن زاده، اشکان عاشوری، فرشید فرزی، رضا خرم، محمد اسدی، عالی اکبر سلیمی، امیرحسین روحی، دانیال صادقی، عماد محمدی و مهدی شمسی بازیکنان تیم بسکتبال آینده سازان اسلامشهر در این رقابت ها بودند.

پس از درخشش محمدجواد ملکی بازیکن تیم آینده سازان در دیدار نهایی این رقابت ها؛ این بازیکن در پایان این رقابت ها به اردوی تیم ملی بسکتبال زیر ۱۴ ساله های ایران دعوت شد.

photo_2016-12-11_01-06-49 photo_2016-12-11_01-08-01 photo_2016-12-11_01-08-06 photo_2016-12-11_01-08-54 photo_2016-12-11_01-08-59 photo_2016-12-11_01-09-05

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. محمد جواد ملکی پاسخ

    خیلی ممنون که خبر دعوت شدن من تو اردو ملی رو گزاشتید واقعا متشکرم.