دیپلم افتخار نخستین جشنواره فیلم «مدافعان حرم» به مستندساز اسلامشهری رسید

شب گذشته در آیین اختتامیه نخستین جشنواره فیلم «مدافعان حرم» دیپلم افتخار این جشنواره به مستندساز اسلامشهری رسید.

به گزارش اسلامشهرخبر، شب گذشته در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فیلم «مدافعان حرم» در سالن همایش های صدا و سیما روح الله رفیعی کارگردان اسلامشهری موفق به کسب دیپلم افتخار این جشنواره در بخش مستند شد.

رفیعی دیپلم افتخار این جشنواره را به جهت کارگردانی فیلم « خالد و مجتبی» دریافت کرد.

این کارگردان موفق متولد سال ۱۳۵۹ در اسلامشهر است و فعالیت های فرهنگی خود را از سال ۷۵ در دبیرستانی در اسلامشهر آغاز کرده است.

رفیعی در ادامه فعالیت های خود با تعدادی از دوستان خود موسسه فرهنگی فکه را در شهرستان اسلامشهر راه اندازی کرد و از طریق این موسسه طی چهار سال ۴۰۰ نمایشگاه با موضوع شهدا در سطح  کشور برپا کرده است.

این فعال فرهنگی سرانجام پس از حضور در عرصه های مختلف فرهنگی و ساخت آثار متعدد به ساخت مستند« خالد و مجتبی» با موضوع وحدت شیعه و سنی در جنگ سوریه پرداخته است.

پایه مستند « خالد و مجتبی» از آشنایی رفیعی از طریق شبکه های اجتماعی با شخصی به نام مجتبی  که اهل سوریه بود شکل گرفت و در نهایت مجتبی یکی از دوستان سنی خود به نام خالد را برای ساخت مستند به رفیعی معرفی کرد.

گفتنی است مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فیلم «مدافعان حرم»  شب گذشته در حضور حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، سردار  بهمن کارگر، محمد خزاعی داور جشنواره، علیرضا رضاداد داور جشنواره، مرتضی رزاق کریمی داور جشنواره، محمد هادی رضوی عضو شورای سیاستگزاری جشنواره، مسعود ده نمکی، داریوش ارجمند، ایروانی، مسعود میرکاظمی، سردار سلامی، ابراهیم حاتمی کیا، حمید رسایی، خانواده شهید سردار همدانی و خانواده شهید محسن قطاسلو اولین شهید ارتش، حامد فاتحی پولادی، مدیر روابط عمومی بسیج صدا و سیما، علیرضا افتخاری، علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس دهم، حجت الاسلام محمدرضا زائری کارشناس فرهنگی و علی فروتن از بازیگران کشورمان برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *