بهتر بود عوامل برگزاری نمایشگاه کتاب اسلامشهر پیش از برگزاری نمایشگاه مشکلاتشان با یکدیگر را حل می کردند

مدیر فروش انتشارات نسل نواندیش گفت: بهتر بود عوامل برگزاری نمایشگاه کتاب اسلامشهر پیش از برگزاری نمایشگاه مشکلاتشان با یکدیگر را حل می کردند.

احسانی مدیر فروش انتشارات نسل نواندیش در گفت و گو با اسلامشهرخبر در خصوص نخستین نمایشگاه کتاب اسلامشهر اظهار داشت: کارهای ما در زمینه های روانشناسی است؛ انتشارات ما در زمینه روانشناسی از معروف ترین انتشارات است؛ ترجمه های آثار ما هم در هر سطحی از دانش قابل فهم است.

وی تصریح کرد: آثار ما شامل خودشناسی، روانشناسی شخصی، روانشناسی زناشویی، روانشناسی کودک، کتاب های مدیریتی و رمان است؛ در مجموع بیش از ۲ هزار عنوان کتاب داریم که در این نمایشگاه ۲۵۰ عنوان از کتاب هایمان را ارائه کرده ایم.

احسانی در ادامه گفت: استقبال و فروش در این نمایشگاه فوق العاده ضعیف بوده است چون بازدیدکنندگان بیشتر به قیمت کتاب نگاه می شود تا محتوای کتاب؛ و با دیدن قیمت کتاب از خرید کتاب منصرف می شوند و محتوا برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه کمتر اهمیت دارد.

مدیر فروش انتشارات نسل نو اندیش گفت: این طور که مسئولان صحبت می کردند می گفتند در زمینه های هنری این شهرستان ضعیف است و به گفته خود مسئولان همکاری عوامل فرهنگی در این شهرستان ضعیف است؛ فکر می کنم باید در چنین نقاطی پیش از برگزاری نمایشگاه مسئولان باید برای انجام کار با هم کنار بیایند و قبل از حل کردن مشکلات نمایشگاه مشکلات خودشان را حل کنند.

وی تصریح کرد: نکته دیگر این است که محل برگزاری نمایشگاه جایی پرت است و اگر در نزدیکی مراکز فروش برگزار می شد استقبال بهتری صورت می گرفت؛ دقیقا مثل کاری که در قرچک انجام شد و استقبال بسیار خوبی از نمایشگاه شد.

احسانی خاطرنشان کرد: موضوعی نمایشگاه بد نیست اما خیلی از مخاطبان بدون ایستادن در غرفه ها از آنها گذر می کنند و احساس می کنند موضوعات نمایشگاه مشابه است؛ مثلا ما غرفه ای داریم که آثار بسیاری از حوزه های مختلف از نویسندگان خارجی را دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *