۱۵۰۰ دست البسه زمستانی در مناطق محروم اسلامشهر توزیع شد + تصاویر

۱۵۰۰ دست البسه زمستانی و کیف و کفش در مناطق محروم شهرستان اسلامشهر توزیع شد.

۱۵۰۰ دست البسه زمستانی و کیف و کفش در مناطق محروم شهرستان اسلامشهر توزیع شد.

به گزارش اسلامشهرخبر، شهرستان اسلامشهر علی‌رغم فاصله نزدیکی که با پایتخت دارد اما مناطق محروم کمی ندارد. مناطقی که ساکنان آن ممکن است حتی سرپناه مناسبی برای زندگی نداشته باشند مردمی که در این مناطق زندگی می‌کنند دارای مشکلات متعددی هستند. بیماری، فقر، آب آشامیدنی، محیط‌زیست از جمله مشکلات آنان است.

با نزدیک شدن به فصل سرما مشکلات ساکنان این مناطق بیشتر می‌شود و نیاز به البسه و لباس گرم نیز به مشکلات قبلی آنان اضافه می‌شود. خوشبختانه هستند افرادی که آتش به اختیار و بدون اینکه منتظر کسی بمانند اقداماتی را انجام دهند و جور مسئولین را بکشند.

بر همین اساس گروه جهادی ریحانه النبی با همکاری بسیج سازندگی برادران و خواهران و خیرین ۱۵۰۰ دست لباس و کیف و کفش تهیه و آن را در مناطق محروم شمس‌آباد، کوره‌های آجرپزی و روستای لحک توزیع کردند.

توکلی مسئول گروه جهادی ریحانه النبی به خبرنگار اسلامشهرخبر گفت: از تعداد ۱۵۰۰ دست البسه و کیف و کفش ۳۰۰ دست به صورت نو تهیه‌شده بود و بقیه آن که در حد نو بود مرتب و بسته‌بندی شد و میان ساکنین این مناطق توزیع شد.

توکلی اعلام کرد: از زمان تشکیل گروه جهادی ریحانه النبی، این گروه رسیدگی به مناطق محرومی چون لحک، سیمون کرک را در اولویت وظایف خود قرار داده است. اگر مجوزهای لازم صادر شود این گروه آمادگی برگزاری کلاس‌های آموزشی رایگان در حوزه‌های کارآفرینی، سوادآموزی و قرآن کریم با تأمین لوازم موردنیاز آن را دارد.

قابل‌ذکر است گروه جهادی ریحانه النبی متشکل از بانوان حوزه مقاومت بسیج حجاب اسلامشهر با گذشت چهار ماه از عمر خود اقدامات فرهنگی، آموزشی را در دستور کار خود قرار دادند و تاکنون به مناطق محرومی چون: حسین‌آباد واوان، علی‌آباد،مرجان آباد، روستای کرک، ملک و سیمون، شمس‌آباد خدمت‌رسانی کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *