‌۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس از اسلامشهر برای جابه‌جایی زائران اربعین ‌اعزام می‌شو‌د‌

مسئول مرکز مردمی اعزام اتوبوس‌های اربعین حسینی(ع) گفت: همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی(ع) قریب به ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس با هدف جابه‌جایی زائران امام حسین(ع) در اربعین به کشور عراق اعزام می‌شوند.

وی سپس بیان کرد: با هدف بالا بردن سهم مشارکت مردمی در اربعین حسینی(ع) شرکت حمل و نقل خلیج‌فارس در نظر دارد زائران اربعین حسینی(ع) را از مرز خسروی تا شهر نجف با جذب و اعزام اتوبوس‌های موردنیاز به به مرزهای عراق همراهی کند.

بیشتر بخوانید

  • ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شهری قم برای جابه‌جایی زائران اربعین اعزام می‌شوند
  • ۸ هزار دستگاه اتوبوس در ایام اربعین ۹۸ امر جابه‌جایی زائران به سمت مرز را انجام می‌دهد
  • زائران گلستانی با ۲۳۰ دستگاه اتوبوس از مرز مهران به کربلای معلی اعزام می‌شوند

مسئول مرکز مردمی اعزام اتوبوس‌های اربعین  با اشاره به شرایط حضور نیروهای مردمی در این طرح افزود: رانندگان علاقمند به حضور در طرح جابه‌جایی زائران اربعین با در دست داشتن اصل گذرنامه، کارت ماشین، کارت ملی و دو قطعه عکس به محل اعزام واقع در اسلامشهر، میدان نماز، شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج‌فارس مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۰۲۱۵۶۳۷۱۷۱۷ و یا ۰۹۳۶۵۳۴۹۰۶۱ تماس حاصل کنند.

مصلح ادامه داد: اتوبوس‌های اعزامی از ۱۵ مهرماه تا حداقل دوم آبان‌ماه به زائران اربعین حسینی(ع) خدمات ارائه می‌دهند و پس از آن نیز با توجه به حجم زائران در عراق این مدت افزایش پیدا می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به حجم بالای اتوبوس‌های موردنیاز برای جابجایی زائران ضمن بکارگیری تمام توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود با همکاری اتحادیه اتوبوسرانی شهری کشور و ظرفیت بخش خصوصی نسبت به جذب و اعزام نیروهای مردمی در سطح جامعه و انجام هماهنگی لازم جهت عزیمت و خدمات‌رسانی به زائران در خاک عراق اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *