صدرائیه

۶۴۶ انشعاب خانگی و تجاری غیرمجاز در جنوب‌غرب استان تهران جمع‌آوری شد

مدیرعامل آبفای جنوب‌غرب استان تهران گفت: تعداد ۶۴۶ رشته انشعاب غیرمجاز خانگی و تجاری در حوزه آبفای جنوب‌غرب استان تهران جمع‌آوری و تبدیل به مجاز شده است.

مدیرعامل آبفای جنوب‌غرب استان تهران گفت: تعداد ۶۴۶ رشته انشعاب غیرمجاز خانگی و تجاری در حوزه آبفای جنوب‌غرب استان تهران جمع‌آوری و تبدیل به مجاز شده است.

به گزارش اسلامشهرخبر، ابوالفضل صدرائیه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اسلامشهر، با اشاره به انشعابات غیرمجاز اظهارداشت:در ۶ ماهه نخست سال جاری تعداد ۶۴۶ رشته انشعاب غیرمجازخانگی و صنعتی در سطح شهرهای تحت پوشش شرکت آبفای جنوب غرب استان تهران جمع‌آوری و به مجاز تبدیل شده است.

وی ضمن اشاره به تعویض کنتورهای قدیمی افزود: با تلاش‌ها و جدیت ارکان شرکت آبفای جنوب‌غربی و با اولویت کشف و قطع انشعابات غیرمجاز، علاوه بر جمع‌آوری و تبدیل انشعبات غیرمجاز، تعداد ۳ هزارو ۷۲۸ فقره از کنتورهای خراب و قدیمی مشترکان تعویض و به روزرسانی شده است.

مدیرعامل آبفای جنوب‌غربی استان تهران با اشاره به ضرورت قطع انشعابات غیرمجاز تأکید کرد: با توجه به شرایط خاص و همچنین اهمیت حفاظت از خطوط جمع‌آوری چاه‌های شمس‌آباد که تأمین بخش قابل توجهی از آب خط الغدیر از طریق این چاه‌ها انجام می‌شود، پایش و شناسایی انشعابات غیرمجاز به صورت جدی در دستورکار قرار گرفته است.

صدرائیه تصریح کرد: در مدت ۶ ماهه نخست سال‌جاری تعداد ۲۲ رشته انشعاب غیرمجاز در قطرهای بالا در محدوده شمس‌آباد که با مصرف متوسط ۲۵ لیتر بر ثانیه برای مصارف کشاورزی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گرفت نیز شناسایی و قطع شدند .

وی با اشاره به ضرورت کاهش آب بدون درآمد در سطح شرکت گفت: شناسایی و قطع انشعابات غیرمجازاعم از انشعابات غیرمجازی که برای مصارف کشاورزی، صنعتی، تجاری و مسکونی و فضای سبز شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد، یکی از اولویت‌های اصلی در این شرکت می‌باشد.

مدیرعامل آبفای جنوب‌غربی استان تهران بیان کرد: به منظور پیشگیری از هدررفت ظاهری آب توانسته‌ایم در ۶ ماهه نخست سال جاری به نسبت مدت مشابه سال گذشته ۲٫۱ درصد کاهش آب بدون درآمد را محقق سازیم و این برنامه همچنان با جدیت در دستورکار قرار گرفته و در حال انجام می‌باشد

صدرائیه در پایان خاطر نشان کرد: تلاش همه پرسنل و کارکنان شرکت بر این اصل استوار است که با ادامه روند فعلی و استمرارنظارت و شناسائی انشعابات غیرمجاز با هماهنگی و همکاری نیروی انتظامی و مقامات قضائی بتوانیم در فرصت‌های آتی و مطابق برنامه زمان‌بندی شده، میزان آب به حساب نیامده را به کمتر از وضعیت فعلی برسانیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *