صدرائیه

۳ حلقه چاه آب آشامیدنی با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال در چهاردانگه به بهره‌برداری رسید

مدیرعامل آبفای جنوب غربی استان تهران گفت: ۳حلقه چاه در منطقه چهاردانگه با اعتباری معادل ۲۶ میلیارد ریال حفاری، تجهیز و آماده بهره‌برداری شده است.

مدیرعامل آبفای جنوب غربی استان تهران گفت: ۳حلقه چاه در منطقه چهاردانگه با اعتباری معادل ۲۶ میلیارد ریال حفاری، تجهیز و آماده بهره‌برداری شده است.

به گزارش اسلامشهرخبر، ابوالفضل صدرائیه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اسلامشهر، با اعلام این خبر اظهارداشت: در راستای ارتقاء کمّی و کیفی آب آشامیدنی مشترکان ۳حلقه چاه در منطقه چهاردانگه با اعتباری معادل ۲۶ میلیارد ریال حفاری، تجهیز و آماده بهره‌برداری شده است.

وی بیان کرد: با توجه به ساخت و سازهای صورت گرفته در شهر چهاردانگه و توسعه محدوده شهری، اکنون این شهر به یکی از شهرهای پرجمعیت سکونتی تبدیل شده که علاوه بر آن چندین شهرک و واحد صنعتی و تجاری نیز در آن مستقر و مشغول فعالیت هستند.

مدیرعامل آبفای جنوب غربی استان تهران افزود: در راستای تثبیت فشار و ارتقاء کمّی و کیفی آب شرب مشترکان و نیز پیشگیری از هرگونه کمبود احتمالی آب شرب به ویژه در ایام پیک مصرف، عملیات حفاری چندین حلقه چاه در این شهر در دست انجام قرار گرفت.

صدرائیه با اشاره به مشخصات فنی این پروژه‌ها تأکید کرد: پروژه حفاری و تجهیز سه حلقه چاه در شهر چهاردانگه شامل تملک زمین، حفاری، تجهیز و برق‌رسانی چاه‌ها از اوایل شهریور ماه سال جاری آغاز شده بود که در حال حاضر با اتمام حفاری و آب‌دهی ۵۴ لیتر بر ثانیه، آماده بهره‌برداری شده است.

وی ادامه داد: پس از انجام مراحل پمپاژ آزمایشی و تست‌های کنترل کیفت و بهداشتی، چاه‌های حفر شده وارد شبکه انتقال آب منطقه و به بهره‌برداری رسید.

رئیس هیئت مدیره آبفای جنوب غربی بیان کرد: با توجه به بررسی‌های به عمل آمده و مطالعات صورت گرفته انتظار می‌رود با اتمام و بهره‌برداری از این سه حلقه چاه در مجموع۱۲۰ لیتر بر ثانیه به میزان آب آشامیدنی موجود در چهاردانگه افزوده شود.

صدرائیه در پایان خاطرنشان کرد: در راستای ارتقاء کمّی و کیفی آب آشامیدنی مشترکان تحت پوشش شرکت در شهرستان‌های اسلامشهر و بهارستان، مطالعات و مقدمات لازم برای حفر و راه‌اندازی ۶ حلقه چاه دیگر نیز آغاز شده که عملیات حفاری و تجهیز این چاه‌های جدید پیش از پایان سال جاری انجام می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *