۳۰۰۰ دانشجوی استان تهران به اردوی راهیان‌نور اعزام می‌شوند

جانشین ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران از اعزام ۳ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران به اردوی راهیان نور خبر داد.

جانشین ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران از اعزام ۳ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران به اردوی راهیان نور خبر داد.

به گزارش  اسلامشهرخبر به نقل از خبرگزاری دانشجو،هادی حفیظی جانشین ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته درباره اعزام کاروان‌های راهیان‌نور از برنامه‌های ویژه فرهنگی در اردوگاه شهید کلهر اندیمشک به عنوان قرارگاه مرکزی راهیان‌نور بسیج دانشجویی استان تهران خبر داد.

حفیظی خاطرنشان کرد: اردو‌های راهیان‌نور به عنوان یک سفر زیارتی منحصر به فرد به برکت شهدا از موثرترین حرکت‌های فرهنگی است، این سفر معنوی علاوه بر برکات فرهنگی و معنوی برای عموم زائرین به عنوان یک برنامه کادرساز و تربیتی در تشکیلات بسیج دانشجویی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال حدود ۳ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران به اردوی راهیان‌نور اعزام خواهند شد، تصریح کرد: امسال قرارگاه مرکزی راهیان‌نور دانشجویی استان تهران در اردوگاه شهید کلهر اندیمشک به منظور ارائه خدمات ویژه فرهنگی به کاروان‌های دانشجویی مستقر شده که از جمله این خدمات می‌توان به راه‌اندازی ستاد پشتیبانی از کاروان‌ها، راه‌اندازی رادیوکلهر، سینما در اردوگاه، استقرار غرفه جشنواره عمار و سینمامارکت، غرفه عرضه محصولات فرهنگی، هیئت دانشجویی و برای اولین بار اجرای رزم نمایش با محتوای جبهه مقاومت و نقش انقلاب اسلامی ایران در منطقه اشاره کرد.

جانشین ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران ادامه داد: طی جلسه‌ای که با سردار باقرزاده مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح داشته‌ایم مقرر شد در بازه اعزام‌های دانشجویی میزبان دو شهید گمنام در اردوگاه شهید کلهر باشیم و ان‌شاءالله ۲۴ اسفند مراسم تدفین پیکر مطهر این دو شهید در اردوگاه برگزار خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از زحمات شبانه‌روزی خادمین دانشجو، مسئولین دفاتر و حوزه‌های بسیج دانشجویی و همه دست اندرکاران برگزاری راهیان‌نور از عموم کاروان‌های راهیان‌نور جهت حضور در این مجموعه و بهره‌مندی از برنامه‌های متنوع در اردوگاه شهید کلهر استان تهران دعوت کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *