۱۴ مدرسه جدید ظرف سه سال در اسلامشهر احداث شده

فرماندار اسلامشهر گفت : ۱۴ مدرسه جدید ظرف سه سال در اسلامشهر احداث شده و در حوزه زیرساخت های آموزشی با کمبودهایی مواجه هستیم.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، در جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران شهریار فولادوند معاون وزیر آموزش و پرورش از مسعود مرسلپور فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش اسلامشهر که با کسب ۵۲۴ امتیاز حائز رتبه برتر استانی شده تجلیل کرد.

در این جلسه که به ریاست شکراله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران برگزار شد، مسعود مرسلپور در سخنانی اظهار داشت: اقداماتی که در دولت تدبیر و امید در حوزه آموزش و پرورش رخ داده در مقایسه تطبیقی با دولت های قبل بسیار چشمگیر و کم نظیر است .

وی با بیان اینکه در شهرستان اسلامشهر از مهرماه سال ۹۷تا مهرماه سال آینده و ظرف سه سال ۱۴مدرسه با ۱۴۶کلاس درس ساخته شده و یا در مراحل پایانی ساخت است گفت: آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر در حوزه اخذ اسناد مالکیت مدارس شهرستان نیز حائز رتبه برتر استانی است.

مرسلپور با اشاره به اینکه در اسلامشهر در دو منطقه آموزش و پرورش در مجموع ۱۴۰۰کادر آموزشی کم داریم افزود: از زمان شیوع ویروس کرونا ۷۷معلم به بیماری کرونا مبتلا شدند که خوشبختانه هیچ فوتی نداشتیم.

وی با بیان اینکه در مدارس اسلامشهر در زمینه برخورداری از گاز و سیستم گرمایشی کمبودی نداریم ادامه داد: اما در حوزه زیرساخت های آموزشی با کمبودهایی مواجه هستیم که باید برطرف شود.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *