گروه‌های برتر جشنواره سرود بسیج اسلامشهر مشخص شدند

جشنواره سرود بسیج شهرستان اسلامشهر با حضور ۱۵ گروه سرود از پایگاه‌های مقاومت و مدارس شهرستان برگزار شد و در پایان گروه سرود آموزشگاه جلال آل احمد توانست رتبه اول این جشنواره را کسب کند.

جشنواره سرود بسیج شهرستان اسلامشهر با حضور ۱۵ گروه سرود از پایگاه‌های مقاومت و مدارس شهرستان برگزار شد و در پایان گروه سرود آموزشگاه جلال آل احمد توانست رتبه اول این جشنواره را کسب کند.

به گزارش خبرنگار اسلامشهرخبر، جشنواره سرود بسیج پیش از ظهر امروز با حضور ۱۵ گروه از پایگاه‌های مقاومت و مدارس شهرستان در سالن کوثر ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا اسلامشهر برگزار شد و هر یک از گروه‌ها به اجرای سرود پرداختند درنهایت و پس از ارزیابی جواد سیف به‌عنوان داور جشنواره گروه‌های برتر مشخص شدند.

بر این اساس گروه سرود آموزشگاه جلال آل احمد به سرپرستی امیرمحمد سبزی رتبه اول، گروه سرود آموزشگاه امام حسین (ع) به سرپرستی جعفر رجبی رتبه دوم، گروه سرود باقرالعلوم از پایگاه حمزه سیدالشهدا (ع) حوزه ۲۷۹ کمیل به سرپرستی مصطفی غفاری رتبه سوم و گروه سرود عاشقان کربلا از پایگاه عاشقان کربلا حوزه ۲۷۹ کمیل به سرپرستی علی مولایی رتبه چهارم این جشنواره را کسب کردند.

همچنین محمد طه فرد گنجی از گروه سرود آموزشگاه امام حسین (ع) به‌عنوان تک‌خوان برتر این جشنواره انتخاب شد

گروه برتر این جشنواره پنج میلیون ریال هدیه نقدی و گروه‌های دوم تا سوم هدیه غیر نقدی و گروه چهارم اردوی قم و جمکران دریافت کرد همچنین به تمام گروه‌های شرکت‌کننده در جشنواره لوح تقدیر اهدا شد.

قابل‌ذکر است جشنواره سرود بسیج اسلامشهر پس از ۲۰ سال تعطیلی مجدد از سر گرفته شد، امید است با حمایت دستگاه‌های فرهنگی و مسئول در سطح شهرستان پررنگ‌تر ادامه داشته باشد تا استعدادهای نوجوانان و جوانان در این زمینه نادیده گرفته نشود.

به گزارش اسلامشهرخبر، این جشنواره با مسئولیت میثم باباعلی و دبیری مجید حسنی و به میزبانی حوزه مقاومت بسیج ۲۷۹ کمیل ابن زیاد (ره) و با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) اسلامشهر، سازمان فرهنگی- ورزشی شهرداری اسلامشهر و معاونت پرورشی اداره آموزش‌وپرورش شهرستان برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *