گامهای بلند شهرداری برای توسعه و آبادانی اسلامشهر

شهردار اسلامشهر در جلسه رسمی شورای اسلامی گفت: اگر نگاهمان به گام‌های کوچک باشد نمی توانیم گام بلندی برداریم، همگی باید کمک کنیم تا به افق بلندی برسیم.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،حسین طلا شهردار اسلامشهر در نودوششمین نشست رسمی شورا با اشاره به اینکه رهنمودها و نقشه راه شورا موجب شد تمام تلاش خود را به کار ببریم تا قالب بودجه به سمت عمرانی پیش رود، اظهار کرد: همراهی اعضای شورای اسلامی شهر در سالهای اخیر باعث شده تا پروژه‌های بزرگی چون مترو و کمربندی شمالی را در دست بگیریم و پروژه‌های عمرانی متعددی نیز در سطح شهر در حال اجرا است .

وی افزود: بودجه سال ۹۹ با متمم بودجه موفقیت‌آمیز بوده و بودجه سال آینده نیز عمدتاً عمرانی است و ۱۰۶۰ میلیارد تومان پیش‌بینی بودجه در حوزه عمرانی شده است.

شهردار اسلامشهر با بیان اینکه اگر نگاهمان به گام‌های کوچک باشد نمی توانیم گام بلند برداریم تاکید کرد: در مجموعه مدیریت شهری باید همگی کمک کنیم تا به افق بلند برسیم و شهرداری اسلامشهر با همت و همراهی شورای شهر، مجموعه مدیریتی استان و دستگاه‌های مدیریتی شهرستان اسلامشهر دست در دست هم دادند تا موجبات توسعه و آبادانی شهرستان را فراهم کنیم.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *