آب آشامیدنی

کیفیت آب آشامیدنی واوان مطلوب و مطابق با استانداردها است

مدیر امور آبفای شهر واوان گفت: در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای لازم تامین و توزیع می گردد .

مدیر امور آبفای شهر واوان گفت: در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای لازم تامین و توزیع می گردد .

به گزارش اسلامشهرخبر، مدیر امور آبفای شهر واوان اظهار داشت : با عنایت به گسترش محدوده شهری و ساخت و سازهای صورت گرفته در شهر واوان که موجب افزایش جمعیت این شهر و متعاقبا ضرورت تامین آب شرب را به همراه دارد .

وی ادامه داد:به منظور پیشگیری از هرگونه مشکل احتمالی کم آبی و همچنین با هدف تقویت شبکه های آبرسانی ، احیاء و راه اندازی مجدد دو حلقه چاه قدیمی که یکی نیمه فعال و دیگری مورد استفاده قرار نمی گرفت در دستور کار قرار گرفت و انجام گردید . و با آبدهی مطلوب از حیث کمی و کیفی به مرحله بهره برداری رسید .
سید محمد رضازاده با اشاره به مشخصات این پروژه یادآور شد : این عملیات با صرف اعتباری معادل ۶٠٠ میلیون ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی و با هدف احیای مجدد و به روز رسانی این دو حلقه چاه با اجرای عملیاتی شامل برش و خارج سازی لوله جداره های قدیمی و فرسوده و جایگزینی لوله جداره جدید ، کف شکنی و خارج سازی املاح و شن و ماسه موجود در کف چاههای مذکور بود . که از اواسط خرداد ماه آغاز و در اوایل تیر ماه جاری نیز اتمام و با آبدهی بیش از ۴٠ لیتر بر ثانیه وارد مدار توزیع و به بهره برداری رسید .
مدیر امور آبفای شهر واوان خاطرنشان ساخت : در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای لازم تامین و توزیع می گردد .

وی یادآورد شد: انتظار می رود با تقویت آّب شرب موجود از طریق این دوحلقه چاه و همچنین رعایت الگوی مصرف و خودداری از مصارف غیر ضرور توسط مشترکین وشهروندان محترم ، شاهد مشکلات آب آشامیدنی در هیچ نقطه از این شهر نباشیم .

منبع: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *