کمک کنیم‌تا فرزندانمان از تحصیل باز نمانند

فرماندار اسلامشهر با اشاره به بازگشائی مدارس از صبح فردا ۱۵ شهریورماه خطاب به اولیاء دانش آموزان گفت: همه باید کمک کنیم تا فرزندانمان از تحصیل بازنمانند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی نحوه بازگشایی مدارس در شهرستان گفت: تمامی مدیران ‌مدارس ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی اعلامی هستند.

وی با تاکید بر اینکه استفاده کادر آموزشی، معلمان و دانش آموزان از ماسک الزامی است افزود: هیچ یک از مدیران مدارس نیز حق دریافت رضایت نامه از والدین جهت حضور دانش آموزان را ندارند و مدیر مدرسه در زمینه حفظ سلامتی دانش آموزان مسئولیت دارند و باید مراقبت های لازم را انجام دهند.

مرسلپور با بیان اینکه نحوه حضور دانش آموزان در طول هفته در کلاس های درس توسط مدیر هر مدرسه ای مشخص می شود تصریح کرد: فاصله بین دانش آموزان در کلاس یک متر و زمان کلاس ها ۳۵ دقیقه خواهد بود.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ادامه داد: همانگونه که وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد رفتن به مدارس برای دانش آموزان اجباری نیست و آموزش هایی از طریق برخی شبکه های تلویزیونی و در بستر فضای مجازی نیز به دانش آموزان ارائه خواهد شد با این حال همه باید برای جلب اعتماد والدین برای فرستادن فرزندانشان به مدرسه تلاش کنیم.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *