پایگاه خبری اسلامشهرخبر - http://eslamshahrkhabar.ir

کمک به ایجاد اشتغال اولویت کاری تمامی مدیران است

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر [1]،  حسین حبیبی سرپرست فرمانداری اسلامشهر در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته توسط مدیران ادارات برای اشتغال زایی در اسلامشهر گفت: این شهرستان از ظرفیت ایجاد اشتغال بسیار بالایی برخوردار است و همه وظیفه داریم تا در این حوزه جدی تر وارد عمل شویم.

وی با بیان اینکه با ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان در حوزه ازدواج نیز شاهد رشد خواهیم بود و بسیاری از آسیب های اجتماعی نیز کاهش خواهد یافت، تصریح کرد: اشتغال زایی در شهرستان با حرکت مرسوم و معمول و اکتفا کردن به اجرای بخشنامه ها و دستورالعمل های اداری محقق نمی شود.

سرپرست فرمانداری اسلامشهر در ادامه با بیان اینکه در بعضی موارد برخی سوء مدیریت ها که از آن می توان به عنوان تحریم داخلی نیز یاد کرد بیش از تحریم های خارجی تولیدکنندگان و کارآفرینان را اذیت می کند، افزود: کمک به ایجاد اشتغال و حفظ اشتغال موجود باید اولویت کاری تمامی مدیران شهرستان باشد.

وی تصریح کرد: دستگاههای اجرایی نسبت به شناسایی و معرفی واحدهای راکد، غیرفعال و تملیکی و مشکل دار شهرستان به فرمانداری اقدام کنند تا مشکلات آنها در جلسه ستاد رفع موانع تولید مورد رسیدگی قرار گیرد.

حبیبی همچنین بر ضرورت تسهیل در صدور مجوز مشاغل خانگی و پیگیری جهت افزایش سهمیه شهرستان از تسهیلات پیش بینی شده استانی برای مشاغل خانگی و همچنین نیاز سنجی و جمع بندی علائق سربازان فرماندهی انتظامی شهرستان جهت معرفی آنان به فنی و حرفه ای جهت شرکت در دوره های آموزشی این سازمان تاکید کرد.

انتهای پیام/*