سوخت قاچاق

کشف ۵۰ هزار لیتر گازوییل قاچاق در شهرستان اسلامشهر

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: مأموران پلیس آگاهی در بازرسی از یک محل در اسلامشهر، ۱۱ تانکر حاوی ۵۰ هزار لیتر گازوییل قاچاق را که به‌صورت ماهرانه و با پوشش خاص در محوطه ملک تعبیه شده بود، کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: مأموران پلیس آگاهی  در بازرسی از یک محل در اسلامشهر، ۱۱ تانکر حاوی ۵۰ هزار لیتر گازوییل قاچاق را که به‌صورت ماهرانه و با پوشش خاص در محوطه ملک تعبیه شده بود، کشف کردند.

به گزارش اسلامشهرخبر حجت‌الله کرمی‌زند پیش از ظهر امروز به خبرنگاران گفت: با به دست آوردن اخبار و اطلاعات مبنی بر اینکه افرادی در شهرستان اسلامشهر به قاچاق سوخت اقدام می‌کنند، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا، مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز حین گشت‌زنی، به یک دستگاه خودروی خاور دارای مخزن تانکر نفت‌کش که در حال تخلیه گازوییل در یک چهاردیواری بود، مظنون شده و بلافاصله خودرو را متوقف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران بیان داشت: مأموران پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضایی وارد محل موردنظر شده و در بازرسی از محل، ۱۱ تانکر حاوی ۵۰ هزار لیتر گازوییل قاچاق را که به‌صورت ماهرانه و با پوشش خاص در محوطه ملک تعبیه شده بود، کشف کردند.

کرمی‌زند ادامه داد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

وی از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرمجاز و توزیع سوخت توسط افراد فرصت‌طلب و سودجو، در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا به‌موقع نسبت به دستگیری قاچاقچیان سوخت اقدام شود.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *