کسی که در فتنه ساکت ماند در جبهه استکبار است/اشرافی گری برخی مسئولان ادامه جریان فتنه است

امام جمعه واوان گفت: کسی که در فتنه ساکت ماند در جبهه استکبار است.

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت الاسلام حمزه محمدی امام جمعه واوان در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) احمدآباد مستوفی اظهار داشت: فتنه تمام نشده است و فتنه گران تحت ولایت شیطان قرار گرفته بودند؛ حال سوال این است چرا آنها معذرت خواهی نمی کنند.

وی افزود: برخی افراد نیاز دارند تاریخ را با دقت مطالعه کنند؛ شاهدیم که برخی از  نمایندگان مجلس خلاف نظر رهبری صحبت میکنند.

محمدی در ادامه گفت: خدا رحمت کند شهید دیالمه و شهید آیت را که خانم رهنورد و میرحسین موسوی را خوب شناختند.

امام جمعه واوان عنوان کرد: اسراییل وقتی می گوید ما به فلان جریان در ایران امید داریم چرا سران این جریان تبری نمی جویند؛ رافت نظام به حدی است که برخی فتنه گران ۸۸ در قامت وزیر امروز ظاهر شده اند.

وی تصریح کرد: برخی یاران امام امروز در مقابل رهبری قرار گرفتنه اند مثل زمان امیرالمومنین؛

خط نفاق و فتنه همچنان ادامه دارد چون فتنه گران هنوز هستند؛ اشرافی گری برخی مسئولان ادامه جریان فتنه است.

محمدی ادامه داد: متاسفم برای کسانی که به راحتی مسئله حقوق های نجومی را کم اهمیت جلوه میدهند؛ این افراد انقلاب و ا مام را فراموش کرده اند.

امام جمعه واوان تاکید کرد: باید با دشمن شناسی و بصیرت از گردنه ها عبور کنیم وانقلاب را به دست صاحبش برسانیم. اگر کسی حرف نایب امام زمان را نفهمد چگونه می تواند حرف امام زمان را بفهمد. این قضایای فتنه و مسائل امروز دارد خالص را از ناخالص مشخص میکند چون یاری امام زمان را فقط صالحان عهده دارند نه اشرافی گر، لیبرال وافراد ترسو؛ کسی که در جبهه انقلاب نباشد قطعا در جبهه استکبار است ولو اگر سکوت کند.

وی خاطرنشان کرد: الحمدلله بر خلاف نظر استکبار وایادی خائن داخلی روز به روز قدرت و عزت انقلاب و رهبر در جهان بیشتر می شود ومقلدان امام خامنه ای در کل جهان بیشتر و بیشتر میشوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *