آموزش و پرورش اسلامشهر

کسب ۲۷رتبه کشوری در سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر از کسب ۲۷رتبه کشوری در سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری برای اولین بار در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر،حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر با اعلام این خبر افزود: مسابقات فرهنگی هنری هرساله از مرحله آموزشگاهی در آذرماه شروع و نفرات برتر در مرحله منطقه ای در رشته های هنری ادبی، هنرهای دستی و تجسمی، هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی و فیلم و فضای در بهمن و اسفند ماه به رقابت پرداختند.

وی افزود: در مرحله استانی به دلیل شیوع ویروس کرونا کلیه مسابقات در فضای مجازی برگزار گردید و شهرستان اسلامشهر موفق به کسب ۲۲۱رتبه اول تا سوم استانی شد.

بنار ادامه داد: در مرحله کشوری که آن هم بصورت آنلاین و مجازی برگزار شد ۲۷دانش آموز اسلامشهری در این دوره از مسابقات موفق به کسب رتبه کشوری شدند که این عنوان برای اولین بار در سطح شهرستان رقم خورد.

این مقام مسئول تصریح کرد: نکته مهم در این مسابقات کسب رتبه اول استانی گروه سرود کرال فرهنگیان شهرستان بود که متاسفانه به دلیل شرایط کرونایی مرحله کشوری برگزار نگردید.

شایان ذکر است در رشته های عروسکی، نقاشی، طراحی، معرق، عکاسی، چاپ دستی، وب سایت ، شعرتکخوانی و پیانو کسب رتبه شده و چهار رتبه اول، دو رتبه دوم و سه رتبه سوم و بقیه عنوان برگزیده کشوری انتخاب شده اند.

بنار کسب این موفقیت های ارزنده را به جامعه فرهنگی و دانش آموزان و اولیای گرامی تبریک گفته و از خداوند متعال توفیقات روزافزون آنان را در تمامی مراحل زندگی مسئلت نمود.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *