کاهش ۳۵درصدی تصادفات منجر به فوت در اسلامشهر

فرماندار اسلامشهر از کاهش ۳۵درصدی تصادفات منجر به فوت شهرستان در نیمه نخست سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر در جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان اظهار داشت: تسهیل در آمد و شد مردم و روان سازی ترافیک آسایش و آرامش روانی شهروندان را به دنبال دارد.

وی در ادامه با اشاره به تاثیر مثبت اصلاح هندسی صورت گرفته در میدان نماز در کاهش ترافیک و معطلی مردم در این نقطه افزود: با طرح شهرداری اسلامشهر جهت اصلاح هندسی میدان الغدیر و اجرای طرح دوربرگردان بلوار حضرت معصومه(س) با رعایت کلیه قوانین، مقررات و آئین نامه راهنمایی و رانندگی و تامین امنیت راه و رانندگان خصوصاً در زمان اجرای پروژه موافقت می شود تا در کاهش ترافیک این میدان نیز اقدامی موثر و اثربخش انجام شود.

فرماندار اسلامشهر در ادامه بر ضرورت رفع ترافیک حد فاصل خیابان شهید نواب صفوی تا ابتدای کنار گذر آیت اله کاشانی تاکید کرد و گفت: شهرداری اسلامشهر میبایست پس از اخذ استعلام و تایید کلیه ادارات خدمات رسان مبنی بر نبود تاسیسات، اصلاح هندسی این محدوده را آغاز کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بر اساس بازدیدهای صورت گرفته اکثر پل های هوایی فاقد روشنایی هستند، افزود: شهرداریها در اسرع وقت نسبت به نصب نورافکن و روشنایی مناسب در عرشه کلیه پل ها با همکاری و نظارت ادارات برق اسلامشهر و چهاردانگه اقدام کنند.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *