کارگردان «ابراهیم خلیل‌الله» اهانت به پیامبر(ص) را محکوم کرد

کارگردان «ابراهیم خلیل‌الله» اهانت به پیامبر(ص) را محکوم کرد و خطاب به توهین‌کنندگان گفت: شما به نام آزادی و با برخورداری از زیستن در مهد دموکراسی، تا حتی خداوند متعال را هم منکر می‌شوید.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،«محمدرضا ورزی» در نوشته ای که در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده، توهین نشریه فرانسوی را محکوم کرد.

متن کامل را در ادامه می خوانید:

بنام خدای محمّد(ص)،

خداوندبخشنده  مهربان‌

وسوگندکه محمّد (ص) عبد او و رسول اوست.

این دلنوشته را در حالی تقدیم می کنم که تشنیع و توهین  به ساحت مقدسِ پیامبرعظیم الشأن اسلام  حضرت  محمد(صلی الله علیه وآله وسلم)، توسط عمال شیطان در سرزمین بناپارت، قلبم را به آتش کشیده است.

این نخستین بار نیست که به نام آزادیِ بیان  به ساحتِ قدسیِ  انبیاء الهی اهانت می کنید و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود.

شما به نام آزادی بیان و با برخورداری از زیستن در مهد دموکراسی، حتی خداوند متعال را هم منکر می شوید.

در سالهای دورتر، آن عامل پلید شیطان، سلمان رشدی،  با استظهار به آزادی بیانِ انگلیسی،   به ساحت مقدس کتاب الله و نبی اکرم(ص) اهانت کرد.

چندسال پیش، این شناعت در دانمارک تکرار شد و چندی بعد تر، در هالیوود؛  با ساخت فیلمی موهن   به ساحت مقدس نوح نبی (ع).

اینجانب به عنوان یک فیلمساز مسلمانِ شیعه،  انزجار خود را از این  اعمال بی شرمانه (بویژه  از اقدام اخیر در فرانسه)اعلام می دارم و همزمان باصدو بیستمین سالگرد سینمای وزین و عزیز ایران،  به رسم اعتراض به این  تجاسر، جامه سوگ به تن می کنم.

در پایان، به عنوان یک شهروند ایرانی ویک سینماگر مسلمان ، از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران می خواهم  در پاسخ به این اقداماتِ بی خردانه و پرده درانه،  موضعی قاطع در قبال دولت فرانسه اتخاذ کند تا  غرور مردمِ سرزمین عزیزم ایران، بیش از این جریحه دار نشود.

والسلام علیک یا مولای یا صاحب الزمان، انا مستغیثٌ بک.

محمدرضا ورزی

منبع:

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *