تاکسی-بیسیم-133-اسلامشهر2

کارمندان تاکسی ۱۳۳ اسلامشهر؛ گرفتار مشکلات/ اضافه‌کاری که از سال ۹۶ پرداخت‌نشده

کارمندان تاکسی بیسیم ۱۳۳ اسلامشهر در شرایطی فعالیت می‌کنند که از فروردین ۹۶ اضافه‌کار و عیدی سال ۹۶ و ۹۷ را طلب دارند.

کارمندان تاکسی بیسیم ۱۳۳ اسلامشهر در شرایطی فعالیت می‌کنند که از فروردین ۹۶ اضافه‌کار و عیدی سال ۹۶ و ۹۷ را طلب دارند.

اسلامشهرخبر: تاکسی بیسیم ۱۳۳ اسلامشهر نام غریبی نیست به‌خصوص برای کسانی که یک‌بار ماشین نیاز داشته باشند. هرکسی که ماشین بخواهد یا آژانس را انتخاب می‌کند یا اسنپ یا ۱۳۳٫ در وهله اول انسان فکر می‌کند یک ساختمان بزرگ با تعداد زیادی کارمند مشغول پاسخگویی به تماس‌گیرندگان است اما وقتی از نزدیک می‌بینی شرایط متفاوت است.

کل مجموعه تاکسی ۱۳۳ اسلامشهر را در یک روز هشت نفر می‌چرخانند که در یک اتاق هشت متری پشت در نگهبانی ورودی سازمان حمل‌ونقل و بار و مسافر مستقر هستند این در شرایطی است که حتی کولر و بخاری و تلویزیون نداشتند و خود کارمندان این لوازم را تهیه کردند. کارمندان می‌گویند که حتی وقت نماز و ناهار نیز ندارند.

۱۳۳ اسلامشهر به‌صورت پیمانکاری اداره می‌شود و به‌صورت مستقیم زیر نظر سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر نیست کارمندان این مرکز از فروردین ۹۶ اضافه‌کاری و عیدی سال ۹۶ و ۹۷ را طلب دارند.

تعرفه قیمت‌هایشان به نسبت آژانس و اسنپ بالاتر است ولی به خاطر امنیتی که دارد روزی هزار تماس انجام می‌گیرد ۱۵۲ راننده تاکسی در این مرکز دارای کد هستند که از این تعداد حدود ۱۰۰ راننده عملاً فعالیت می‌کنند.

جا دارد شرکت پیمانکاری مربوطه با همکاری سازمان حمل و نقل بار و مسافر و اداره کار شهرستان در جهت رفع مطالبات این کارمندان تلاش کنند

گزارش: بابک معصومی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *