سید هاشم میرلوحی

چگونگی بسط فرهنگ آمریکایی در جهان

آنچه امروزه بر آمریکا حکومت می کند گروهی است به نام جهودان صهیونیست که باید به ماهیت و نوع عملکرد آنها از زبان خود غربیها پی برد.

 

آنچه امروزه بر آمریکا حکومت می کند گروهی است به نام جهودان صهیونیست که باید به ماهیت و نوع عملکرد آنها از زبان خود غربیها پی برد.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، شناخت دقیق یک پدیده نیازمند بررسی ابعاد مختلف آن هست. حال، اگر این پدیده واجد زوایای پنهان نیز باشد آنگاه فهم ابعادش قدری دشوار و به تبع محتاج دقت و موشکافی بیشتری خواهد بود. حکومت آمریکا نیز از این قاعده مستثنی نیست. آمریکا به عنوان یکی از کشورهای مدرن سلطه گر در دوران کنونی که روند سلطه اش از جنگ جهانی دوم به این سو حدت و شدت بیشتری یافته است و همواره سعی کرده خود را در ظاهر، دوست دار مردم جهان و حامی مظلومین نشان دهد واجد ابعاد پنهانی بسیاری است که در ایران شناخته نشده است. یکی از این ابعاد پنهان، سلطه و استیلاء یهودیان صهیونیست(جهوادن صهیونیست) بر حکومت آمریکا و روند سیاست گذاری آن می باشد. برای شناخت این ارتباط تناگتنگ و همچنین بررسی ابعاد پنهان و ناشناخته آمریکا در ایران به گفت وگو با سید هاشم میرلوحی پرداختیم. میرلوحی که خود، نزدیک به ۴۰ سال از عمر خود را در آمریکا سپری کرده و توانسته از نزدیک در فضای اجتماعی و فرهنگی آن کشور قرار بگیرد، به شناخت دقیق تری از این کشور دست یافته است. از میرلوحی آثار مختلفی همچون: گشت ارشاد در آمریکا، آمریکا بدون نقاب، یوسرائیل و صهیوناکراسی و… منتشر شده است. اخیرا تازه ترین اثر ایشان تحت عنوان “هالیوود، قالب ریز و شکل دهنده افکار و اندیشه ها” توسط نشر معارف اسلامی به چاپ رسید. انتشار این اثر بهانه ای شد که ضمن رونمایی از آن به گفت وگویی چالشی با ایشان پرداخته و از مشاهدات و مطالعات ایشان در این راستا استفاده کنیم.

 

*خبرنگار: چه شد که به سراغ نگارش کتابهایی با این موضوعات(وضعیت فرهنگی آمریکا، نسبت آمریکا با اسرائیل، نقش هالیوود در سیاستهای کلان آمریکا و…) رفتید؟

 

-بنده اصلا فکر نمی کردم که روزی وارد این مقولات بشوم. اصل قضایا اینگونه آغاز شد که اواخر دهه ۷۰ وقتی اغتشاشات صورت گرفت بنده دیدم عده ای اغفال شدند، بر آن شدم که توضیحاتی را درباره ماهیت دشمن و تله های انفجاری که او بر سر راه افراد و جوانان گذاشته آگاهی بخشی کنم و بر همین اساس اولین کتابی که نگاشتم ” آمریکا، بدون نقاب” بود.

 

بنده فکر می کردم این کتاب بتواند روشن بخشی کاملی را صورت دهد و دیگر همه نسبت به ماهیت اصلی غرب و آمریکا کاملا آگاه و توجیه بشوند اما از آن زمان مدام برخی می گویند ادعاهایی که کردی و نوشتی را بیا و بصورت مستدل پاسخ بده.

 

خیلی از اوقات به ذهنم می رسد که درباره برخی موضوعات شروع به قلم زدن کنم اما یک دفعه سخنرانی از امام راحل(ره) را در تلویزیون مشاهده می کنم که دقیقا به آن موضوع پرداخته است. شما می بینید که بیانات امام(ره) بسیار جامع و کامل است تا حدی که برخی مواقع انسان با خود می گوید که اصلا نیازی نیست که سخن مضاعفی گفته شود اما باز به دلیل فعالیتهای مکرر دشمن و رئیس دشمنان عالم یعنی ابلیس باید به تبیین بیشتری پرداخت.

 

عمده نگاشته های من مبتنی بر اسناد موجود از خود آمرکیاییها، انگلیسیها و اسرائیلیهاست اما متاسفانه به دلایل مختلف، افراد داخل کشور به این کتب و اسناد هیچ توجهی نمی کنند و زیر بمبارانِ هدفمند اطلاعات برخی اشخاص گرفتار شده اند.

 

در اوائل سال ۱۳۸۰ برای نوجوانانِ دبیرستانی کتابی تحت عنوان ” آمریکا در معرض نمایش( America exposed)” نگاشتم اما این کتاب مکفی شبهات مختلف دشمن نبود. اگر قدری عمیق تامل و واکاوی کنید به راحتی تاثیر جدی جهودان صهیونیست را در بسیاری از مسائل، شبهات و اشکالات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و… می بینید.

 

امروزه ۳۰۰میلیون آمریکایی در اسارت این جهودان صهیونیست می باشند. در خود آمریکا بسیاری از افراد فرهیخته شان کتب متعددی درمورد وضعیت فرهنگی و اقتصادی آمریکا نوشته اند اما متاسفانه برخی در ایران اصلا دوست ندارند که گوش شنوا داشته باشند.

 

نیت و نقشه اصلی جهودان صهیونیست در آمریکا و…یک کلمه بیشتر نیست و آن عبارت است از ” قربانی و ذبح شدن برای شیطان (everyone got  to be sacrificed for satan)”. شما هیچ کشوری را نمی توانید نام ببرید که آمریکا به آن خدمت کرده باشد (البته به استثناء اسرائیل) و هیچ نوع جنایتی را نمی توانید نام ببرید که آمریکا نمونه آن را مرتکب نشده باشد و این درحالی است که خودش را خیرخواه افراد بشر معرفی می کند.

 

 

 

خاطرم هست که یک تصویری از سربازان آمریکایی در عراق منتشر شده بود که با لگد در خانه یک خانواده عراقی را باز می کنند و فریاد می زنند که در را باز کن، دموکراسی درحال وارد شدن است(open the door, democracy is coming in) و سپس به خانه وارد شده و عده ای از افراد را می کشند و به تعدادی از زنان تجاوز می کنند و در پایان می گویند ” به این می گویند دموکراسی(that’s called democracy)”. یک چیزی را که آمریکا در آن متبحر است، خلق کردن گوساله سامری است و متاسفانه این اصوات و جلوه گری که از این گوساله سامری خارج و صادر می شود خیلیها را مدهوش خودش کرده است. البته این قربانی شدن برای شیطان سابقه طولانی در تاریخ داشته و دارد.

 

خبرنگار: کتابی که اخیرا نگاشته اید درمورد هالیوود است. خب هالیوود در کجای این دغدغه هایی که فرمودید قرار می گیرد؟

 

-ببینید یک سری تشکیلاتی هستند مثل Illuminati, Freemasonry, bohemian society, round table, skull and bones و… که تحت سیطره و تسلط جهودان صهیون می باشند. هالیوود در دست تشکیلات Illuminati هست. این تشکیلاتهایی که عرض کردم حدود ۳۰۰سال است که درصدد ایجاد و استقرار یک حکومت جهانی با یک دولت واحد، پول واحد، ارتش واحد و تبعیت از مسلک شیطانی کابالا(satanic cult of kabala) و مرکزیت اورشلیم (jerusalem)در تمام دنیا بوده و هستند اما انقلابی که در ایران صورت گرفت موجب برهم ریخته شدن بخشی از برنامه های جهودان صهیونیست شد.

 

خود آمریکاییها می گویند که هالیوود قالب ریز و شکل دهنده افکار(Hollywood molds mind) است. فرهنگ سازان غرب، جهودان صهیونیست هستند و راه فرهنگ سازی اینها، هالیوود است. بنده در این کتاب سعی کردم درمورد صاحبان اصلی و اهداف این هالیوودی که فرهنگ جوامع بشری در اختیارش است قدری توضیح بدهم. فرهنگ غرب در گذشته با وضعیت کنونیش بسیار تفاوت داشت و مسیر خاصی را تا این مرحله ای که الان قرار دارد طی کرد تا جاییکه خود غربیها می گویند که فرهنگ غربی در دوره کنونی در منجلاب کثافت قرار دارد.

 

نقش نهادهای آمریکایی در استیلاء بر جهان

 

*خبرنگار: اگر واقعا فرهنگ آمریکایی تا این حد منحط و فاسد است که شما فرمودید پس چرا تا کنون در میان افراد و جوانان جوامع مختلف(حتی بعضا در میان جوانان جامعه خود ما) دارای جاذبه است؟

 

-علتش بصورت خیلی موجز و خلاصه همانی است که عرض کردم یعنی خلق کردن گوساله سامری که آمریکا در آن تبحر دارد. متاسفانه باید عرض کنم که اکثریت جامعه هیچ اطلاعاتی درباره حقیقت اصلی جامعه آمریکا ندارند. اگر هم مطالبی را می دانند، یکسری مطالب ناقص و نادرستی است. چیزی که در مجموع نوشتم به این جهت بود که روشنگری درمورد غرب و بخصوص آمریکا صورت بدهم تا خدایی ناکرده کلاه بر سر جوانان ما نرود و قربانی شیطان نشوند اما بعضا برخی از هموطنان ما هستند که هر چه برایشان سند و ادله می آورید باز بر حرف خودشان پافشاری می کنند. این مسئله نیز علل مختلفی نظیر تبلیغات سوء، ضعف برخی مدیریتها، تبحر در خلق گوساله سامری و… دارد.البته همین جا اشاره کنم که یکی از مشکلات جدی ما در کشور، مقوله مدرک پرستی است.

 

مایکل اسنایدر در کتابش تحت عنوان ” آغاز یک پایان(the beginning of the end)” براساس مدارک و اسنادی می نویسد که وضعیت فرهنگی آمریکا به شدت رو به زوال است برای مثال سندی را ذکر می کند بر این اساس که آمار فرزندان نامشروع در آمریکا بیش از ۵۰درصد است. می گوید که یک سوم مردم آمریکا گرفتار بیماریهای مقاربتی((STD هستند. متاسفانه یک سری افراد که آمریکاییها آنها را به نام ” پاچه لیسان آمریکاییها(American’s arch lickers)”  خطاب می کنند، خود را به نابینایی می زنند و نمی خواهند واقعیتها را ببینند.

 

 

 

*خبرنگار: فرهنگ آمریکا چطور توانسته با نهادهایی که ایجاد کرده و آنها را در سرتاسر جهان بسط و گسترش داده تاجاییکه کشور خود ما هم درگیر همین نهادها(مثل نهاد بانک، نهادهای حقوقی و…) هست، حکومت جهانی خودش را بسط و بقاء ببخشد؟

 

-اولا بنده در کتاب “یوسرائیل و صهیوناکراسی” مقداری دراین مورد توضیح داده ام. آمریکا با روشهای مختلف سعی کرده در راستای مستقر کردن حکومت جهانی مدنظرش دنیا را به آن سمت هدایت کرده وسوق دهد. بسیاری از کشورها هم به دلایل مختلفی نظیر عدم برخورداری از رهبری سالم و مقتدر، عدم داشتن ایمان درست و… در دام این اهداف آمریکا گرفتار شده اند.

 

امروز بسیاری از آمریکاییها به این نکته معترف هستند که هدف نهادهایی مثل بازار آزاد(free market) به بردگی گرفتن انسانهای دیگر است. فلذا تمام نهادها و سیستمهای آمریکا در راستای شکل نوین به بردگی گرفتن انسانها قرار دارد. این نهادها از سبک زندگی افراد گرفته تا سیاستهای کلان حکومتها را تغییر می دهند. مقوله رسانه نیز در این فرآیند نقش جدی دارد. مناسب است که در اینجا به بخشی از مطالب کتاب یوسرائیل و صهیوناکراسی اشاره ای کنم:« یکی از اهداف جهودان صهیونیست جهت حاکمیت و سلطه بر تمام دنیا، ایجاد یک فرماندهی مرکزی بوده است تا با در اختیار گرفتن آن، بتوانند بر تمام دنیا حکومت کنند.

 

لذا جهودان صهیونیست درصدد بودند تا با ایجاد یک جنگ جهانی و کشتاری عظیم، ملل دنیا را مجبور سازند تا از روی ناچاری و استیصال برای اینکه کشتار شهروندان آنها پایان یابد و دیگر جنگ عظیمی در دنیا رخ ندهد، به ایجاد یک فرماندهی مرکزی تن دهند. لذا بدین ترتیب و در این راستا در پایان جنگ جهانی اول، جهودان صهیونیست از طریق یکی از عوامل خود به نام وُدرو ویلسون، رئیس جمهور اسبق آمریکا ایجاد یک فرماندهی مرکزی را تحت نام جامعه ملل پیشنهاد کردند و این فرماندهی مرکزی ایجاد شد ولی این سازمان و تشکیلات، موفق نبود و جهودان صهیونیست ناکام ماندند. بدین جهت، جهودان صهیونیست جنگ بزرگ دیگری را که جنگ جهانی دوم بود پی گیری کردند تا شاید این بار، ملل مختلف دنیا، دوباره از روی ناچاری و استیصال برای اینکه کشتار شهروندان آنها پایان یابد به ایجاد یک چنین فرماندهی مرکزی تن دهند.

 

این بار جهودان صهیونیست موفق شدند و بعد از جنگ جهانی دوم، این فرماندهی مرکزی به نام سازمان ملل متحد پایه گذاری شد. در دسامبر سال ۱۹۴۵ کنگره ی آمریکا از این سازمان دعوت کرد تا این فرماندهی مرکزی را در ایالات متحده ی آمریکا بنا کنند. در سال ۱۹۴۶ میلادی، جان دی راکفلر که بعضی آمریکاییها او را یک جهود پنهانی(کریپتو جو) می خوانند مبلغ هشت و نیم میلیون دلار برای خرید زمینی جهت احداث این فرماندهی مرکزی در کنار رودخانه ایست در شهر نیویورک به این فرماندهی مرکزی هدیه کرد و بنای آن در اواسط ۱۹۵۲ پایان یافت و ر طول دهه های گذشته، جهودان صهیونیست افراد گوناگونی از عوامل و مهره های خود را نیز حتی از جهودان صهیونیست به اصطلاح ایرانی را در این فرماندهی مرکزی گمارده اند…..»(صفحه ۱۲۵ کتاب یوسرائیل و صهیوناکراسی)

 

*خبرنگار: برخی از افراد ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کنند معتقد هستند که  سازوکار نهاهایی مثل سازمان ملل و توابع آن نظیر یونسکو و… در فرآیند تصویب و اجرا کردن اسناد در کشورهای مختلف اولا با نظرخواهی از خود آن کشورهاست و ثانیا در اجرا کردن آن اسناد بنابر فرهنگ و دین کشور مقابل، تصمیم گرفته می شود و نمونه این سازوکار را به اسنادی نظیر ۲۰۳۰ تعمیم می دهند، نظر شما چیست؟

 

-این ادعای مهمل و بیهوده ای است. بسیاری از طرح هایی که مدنظر جهودان صهیونیست است و سعی دارند آنها را توسط سازمان ملل و توابع آن اجرا کنند بصورت گام به گام است. مبتنی بر سند ۲۰۳۰ به آمریکا تحمیل کرده اند که از لحاظ قانونی کسی حق ندارد در مدارس دولتی خدا را یاد کند و دعا نماید. وضیعت جنسی آمریکا قبلا به اندازه وضعیت کنونی نبود مثلا اگر در سال  ۱۹۱۶ کسی در ارتش آمریکا همجنس گرا بود حکم اعدامش صادر می شد اما الان وضعیت کاملا برعکس شده است. نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که اینگونه مسائل به دلیل اندیشه هایی نظیر تساهل و تسامح، دموکراسی و… رواج یافت که متاسفانه امروزه برخی از این مفاهیم توسط بعضی افراد در ایران مطرح می شود. خودِ جمهوری اسلامی را بر سر ممنوعیت همجنس گرایی تحت فشار قرار داده اند. امروزه نیم ساعت در ماه در کودکستانهای آمریکا به بچه­های کودکستانی- آموزش جنسی می دهند.

 

 

 

*خبرنگار: تحلیل شما از وضعیت فرهنگی ایرانِ پسابرجام مخصوصا با نکاتی که برخی مسوولین در کشور مبنی بر لزوم افزایش تحمل فرهنگی در مواجهه با گردش گران خارجی و… مطرح می کنند چیست؟

 

-با این روند و نکاتی که آقایان گفتند به نظرم هیچ اسمی نه از ایران و نه از اسلام باقی نخواهد ماند. آمریکا و جهودان صهیونیست درصدد بوده و هستند آن بلایی که بر سر سرخپوستان آوردند را بر سر مردم ایران بیاورند. متاسفانه برخی واقعا به این مسائل توجهی ندارند. بنده نگران این هستم که خداوند برخی افراد آگاه، سالم و دردمند آمریکایی و غیرایرانی را در آخرت به عنوان حجت در برابر عده ای از اشخاص جاهل و بعضا معاند در ایران قرار دهد.

 

*خبرنگار: اکنون کتاب یوسرائیل به چاپ هفتم رسیده است. این به معنای استقبال مخاطبان از این کتاب است، به نظر شما علت این استقبال چیست؟

 

-شاید یکی از دلایل این است که مخاطبان مشاهده کرده اند که تمامی اسناد این کتاب از خود غربیهاست و همچنین این کتاب ماهیت جهودان صهیونیست را تا اندازه ای برملا می کند. مطالعه این کتاب نشان می دهد که تقریبا بخشی از نقشه راه صهیونیستها که در پروتوکلهایشان آمده به اجرا در آمده است.

 

 

 

*خبرنگار: چه بازخوردهایی از مطالعه این کتاب در میان افراد(چه داخل کشور و چه خارج از کشور) کسب کردید؟

 

-برخی از جوانان بودند که با وجود عدم درک حکومت طاغوت اعتقاد به آن داشتند و با مطالعه این کتاب طرز نگاهشان تغییر یافت. این کتاب بخشی از ماهیت غرب و جهودان صهیونیست را که برای عمده جوانان مبهم و ناشناخته است برملا می کند مثلا ماهیت و پشت پرده ادعای دموکراسی، آزادی، فمینیسم و… را برملا می سازد.

 

*تسینم: آیا واقعا آزادی بیان در آمریکا بصورت مطلق وجود دارد؟

 

-اولا، آمریکا با پنبه سر می برد. ثانیا، در طول تاریخ، آمریکا به گونه ای با افراد برخورد کرده که اساسا غیرقابل تصور است. من خوانندگان محترم را به برخی قوانین آمریکا ارجاع می دهم که عده ای را به دلیل گفتن یک مطلب به ۲۰سال زندان محکوم کردند. یکی از این قوانین به نام “sedition act(قانون آشوب گری)” است که در سال ۱۹۱۸ وضع شده است. مورد دیگر این است که فردی در منزل یکی از اقوامش، صحبتی خصوصی با یکی از آشنایان خویش انجام می دهد. در این صحبت خصوصی به این حقیقت اشاره می کند که “this war is a rich man’s war (این جنگ (جهانی اول) جنگ ثروت مندان است.)” این صحبت خصوصی به بیرون درز کرد و منجر به این شد که فرد را گرفته و دادگاهی کردند و در سال ۱۹۱۸(۱۰۰سال پیش) محکوم به پرداخت ۵۰۰۰دلار پول و ۲۰سال زندان شد.

 

چگونگی برخورد آمریکاییها با منتقدین

 

“قانون اسمیت” که در سال ۱۹۴۰ وضع شد منجر به زندانی شدن بسیاری از آمریکاییان شد. در قضایایی مثل “(metadata)” این را بررسی می کنند که هر شهروند آمریکایی چند بار با چه کسانی تماس می گیرد و چه مدت با او صحبت می کند. در سال ۲۰۱۴ آقای مایکل هِیدن(رئیس اسبق سازمان تروریستی سیا و سازمان nsa) علنا در دانشگاه جان هاپکینز گفت که ما مردم را براساس سیستم  metadataمی کُشیم.

 

اگر دولتمردان آمریکایی متوجه بشوند که فردی برعلیه منافع مورد نظر جهودان صهیونیست و منافع سرمایه داران آمریکا اقدام می کند و بیانات او تاثیرگذار در میان اقشار مردم نیز می باشد او را از سر راه برمی دارند همچون مارتین لوتر کینگ را که به قتل رساندند.

 

در زمان فرانکلین روزولت( که قبل از انقلاب خیابان شهید مفتح به نام او بود)، فردی به نام “إزرا پَوْندEzra pound ” می گفت که آمریکا نباید در جنگ جهانی دوم شرکت کند و دلایل خودش را نیز ذکر می کرد. فرانکلین گفت که ما شهید نمی خواهیم و برای نابودیش، او را راهی دیوانه خانه کردند. جالب است که پَوند مرد فرهیخته ای بود که چهار نفر از شاگردانش مثل ارنست همینگوی، برنده جایزه ادبی نوبل بودند. آمریکا شعار می دهد، اما در عمل کاملا متفاوت از شعارهایش عمل می کند.

 

رئیس جمهور آمریکا توسط اکثریت آراء مردم انتخاب نمی شود بلکه توسط آراء اعضای الکتورال کالِج انتخاب می شود. الکتورال کالج یعنی هیئت انتخاب کننده رئیس جمهور آمریکا. فردی که رئیس جمهور آمریکا می شود حداقل ۵۰درصد به اضافه یک رأی  یعنی حداقل ۲۷۰ رای از ۵۳۸آراء الکتورال را باید به خودش اختصاص بدهد تا رئیس جمهور آمریکا بشود وگرنه رئیس جمهور آمریکا نخواهد شد هرچند اکثر مردم به او رای بدهند. همین سال گذشته ۶۶میلیلون رای مردم متعلق به هیلیاری کلینتون بود اما با وجود همین، ترامپ که ۶۳میلیون نفر رای داشت روی کار آمد. در سال ۲۰۰۰ نیز به همین شکل بود. کاندیدای پایانی از دموکراتها، ال گور بود و از جمهوری خواهان، جرج بوش پسر.

 

اکثریت آراء مردم که ۵۱ میلیون رای بود متعلق به ال گور بود اما رای مردمی جرج بوش، ۵۰میلیون بود اما چون رای الکتورال بوش بیشتر بود، منجر شد که جرج بوش رئیس جمهور شود. جالب این است که اعضای الکتورال کالج توسط مردم انتخاب نمی شود بلکه توسط سران احزاب جمهوری خواه و دموکرات انتخاب می شوند. بیش از ۱۶۰ سال است که با وجود حضور احزاب مختلف در آمریکا، روسای جمهور صرفا از دو حزب جمهوری خواه و دموکرات بوده­اند. این عدم رأی آوری از غیر احزاب دموکرات و جمهوری خواه در آمریکا را می توان در نمونه هایی نظیر خانم جیل استاین Jill Stein (که وی و معاونش به خاطر حضور در پارکینگ محلی که کاندیدای پایانی دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مناظره داشتند، دستگیر و بازداشت شدند) و امثالهم مشاهده کرد. این درحالی است که شما می بینید تمام مسوولین جمهوری اسلامی ایران بصورت مستقیم و یا غیرمستقیم توسط مردم انتخاب می شوند.

 

 

 

*خبرنگار: شما در کتاب “گشت ارشاد در آمریکا” به فصلی با عنوان بردگی نوین پرداختید. لطفا قدری در خصوص این مفهوم توضیح بیشتری بدهید.

 

-این مسئله اختصاص به جغرافیای آمریکا ندارد بلکه آمریکا سعی می کند این مسئله را به مناطق دیگر جهان بسط بدهد. معمولا این کار از طریق هالیوود رقم می خورد و بدین وسیله سبک زندگی افراد را تغییر می دهد. بوسیله تغییر این سبک زندگی آرام آرام سیاستهای عمومی کشورها نیز تغییر می یابد. در این سیستم بردگی نوین می گویند که لزومی ندارد مانند گذشته کشتیهایی به نقاط جهان بفرستیم تا افراد را (بدزدیم و به آمریکا بیاوریم و) به بردگی بگیرند بلکه آنها را می توانیم با هالیوود و… سبک زندگیشان را طوری رقم بزنیم که در مسیری که ما می خواهیم قدم بگذارند و یا تولید ثروتی را رقم بزنند تا چرخه اش به سود اقتصاد آمریکا تمام بشود. شرکتهایی نظیرnike این روند چرخه اقتصادی را رقم می زنند که امثال جان پرکینز در کتاب خود به آن اشاره می کند. باید توجه داشت که آمریکا حتی اروپای قوی را هم نمی خواهد بلکه درصدد است قدرت تمام مناطق و کشورها را تحت قدرت و سیاستهای عام خود درآورد.

 

*خبرنگار: درحال حاضر جریانات و گروه های حاضر مخالف و منتقد سیاستهای عام آمریکا به چه میزان توان تاثیرگذاری دارند و آیا اساسا ان گروه ها تریبونی در آمریکا دارند؟

 

-جو غالب رسانه های مختلفی مثل هالیوود و… را دارا می باشد و همین باعث می شود که سانسور جریانات منتقد رقم بخورد. متاسفانه به دلیل همین تصاحب رسانه ای تاثیرات این جریانات در شرق کره زمین هم نضج یافته است.

 

کتابهای در دست تحقیق

 

*خبرنگار: درحال حاضر چه کتابهایی در دست تحقیق و انتشار دارید؟

 

-متاسفانه من سعی کردم حجم کتابها خیلی ضخیم نباشد تا افراد بتوانند حوصله مطالعه داشته باشند اما هرکاری می کنم این مسئله محقق نمی شود. یکی از آثار عبارت است از ” از انقلاب اسلامی تا جنبش وال استریت”، کتاب دیگر”شلاق حقیقت: شمارش اوراقی از تاریخ آمریکا” هست که درباه داعش­های کراواتی (یعنی سردمداران و ارتشیان آمریکا) می باشد. در کتاب از انقلاب اسلامی تا جنبش وال استریت سعی کردم تا از دیدگاه خود غربیها مطالبی درباره اینکه چگونه غربیها علیه ما کار کردند و ماهیت ما چه بود و… پرداخته ام. سعی کردم به این سوال بپردازم که چرا مدینه فاضله تا به الان بعد از ۳۸سال محقق نشده است.قدری هم به مسائل داخلی آمریکا نظیر جنبش وال استریت پرداختم.

 

در کتاب شلاق حقیقت: شمارش اوراقی از تاریخ آمریکا به جنایات آمریکا در طول تاریخ قلم زده ام. آمریکا در طول ۲۴۱ سال موجودیت خودش به ۷۰ کشور حمله کرده است البته خودشان مدعی هستند که همچون مادرشان انگلیس نیستند و ین (این) ادعای درستی است زیرا فرانسه به ۸۰ کشور و انگلیس در یک برهه ای به ۲۰۴ کشور حمله کرده است. در مجموع شما نمی توانید هیچ کشوری را نام ببرید که آمریکا به او خدمت کرده است البته به استثناء اسرائیل، آمریکا حتی به مادر خودش که انگلیس هست نیز تجاوز و حمله کرده است، در برخی آمار آمده است که در جنگ جهانی دوم ارتشیان آمریکا به ۱۴۰۰۰ زن و دختر انگلیسی، فرانسوی و آلمانی تجاوز کرده اند، که ۳۵۰۰ نفر از آنان، زنان و دختران فرانسوی بوده­اند. این را نیز در پایان بگویم لغت جهودان صهیونیست یعنی یهودیانی که کاری با یهوه، و خدا ندارند، خود آمریکاییها به این افراد می گویندjew، بنده هم می گویم جهود که در ادبیات ایران به کار رفته است.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *