پیگیری مسائل اقتصادی در اولویت کار مجلس قرار دارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شرایط فعلی ایجاد آرامش، امنیت و پیگیری مسائل اقتصادی در اولویت کار نمایندگان مجلس قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،اقتصادیانور حبیب‌زاده بوکانی با اشاره به اولویت مجلس در پیگیری مسائل و مشکلات اقتصادی کشور اظهار داشت: امروز اولویت دولت و مجلس رسیدگی به مشکلات اقتصادی و بازکردن گره‌های معیشتی مردم و رسیدگی به  نواقص لایحه بودجه جاری است.

وی با اشاره به وجود برخی تنش‌های سیاسی در موضوعات روز جامعه گفت: در شرایطی که به پایان دوران تصدی‌گردی دولت نزدیک می‌شویم دامن زدن به مسائل و شایعات سیاسی و اجتماعی بین مردم تنها سبب سلب آرامش مردم می‌شود و دامن زدن به این مسائل قطعا زیبنده کشور نیست.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که عملکرد رئیس جمهور در شرایط فعلی با توجه به مشکلات معیشتی مردم عملکرد مثبتی نبوده است، عنوان کرد: با این وجود ایجاد التهاب در اجتماع امروز با این شرایط سخت معیشتی مردم نمی‌تواند گره‌ای از مشکلات آنها باز کند.

وی آرامش، حفظ امنیت در خدمت به مردم و رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم را مهمترین موضوعات روز جامعه دانست و افزود: مجلس بعد نظارتی خود را در زمینه استیفای حقوق ملت ایران به خوبی ایفا می‌کند و در این راستا پیش از این هم طرح استیضاح رئیس جمهور نیز مطرح شد و دراین باره صحبت‌های بسیاری صورت پذیرفت اما بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری نباید جامعه دچار التهاب و تنش‌های بی مورد شود.

حبیب زاده بوکانی وجود مشکلات اقتصادی، گرانی و رسیدگی به معیشت مردم را از اولویت‌های مجلس و دولت دانست و افزود: کشور ما در شرایط فعلی نیاز به حفظ امنیت و آرامش بیشتر دارد و به جای پرداختن به مسائلی که سودی به حال معیشت مردم ندارد باید به رفع مشکلات مردم و رونق کسب و کارها و اشتغال و تنظیم قیمت‌ها پرداخت.

به گفته وی تذکرات لازم به دولت در مورد مسائل اقتصادی همواره داده شده و همه درصدد این هستیم که مشکلات بودجه ۱۴۰۰ به بهترین شکل رفع شود.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *