پیام مشترک فرماندار و امام‌جمعه اسلامشهر بمناسب ولادت حضرت فاطمه(س)

فرماندار شهرستان و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در پیامی مشترک سالروز ولادت باسعادت دخت نبی اکرم(ص) حضرت فاطمه زهرا(س) و میلاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، فرزند برومند زهرای اطهر (س)، حضرت امام خمینی (ره) را تبریک گفتند

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اسلامشهرخبر فرماندار شهرستان و نماینده ولی فقیه و در پیامی مشترک سالروز ولادت باسعادت دخت نبی اکرم(ص) حضرت فاطمه زهرا(س) و میلاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، فرزند برومند زهرای اطهر (س)، حضرت امام خمینی (ره) را تبریک گفتند.

متن پیام مشترک مسعود مرسلپور و حجت الاسلام نوروزی بدین شرح است:
میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س)، در حقیقت ولادت فرشته نجات بشریت و مشعل فروزان هدایت و رستگاری است. فاطمه (س)، انسیه حوراء، کوثر تمام ناشدنی و چشمه جوشان عصمت و عفت است که تاریخ را در برابر عظمت و فرزانگی خویش به تعظیم وا‌می‌دارد.

نامگذاری سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) به نام روز زن، جایگاه رفیع بانوان در کسوت مادری، عطوفت و مهربانی و محوریت خانه و خانواده را متجلی ساخته و در سطح اجتماع نیز نقش آفرینی سازنده آنان، زمینه حضور چشمگیر و تاثیرگذار در توسعه و پیشرفت کشور را فراهم می نماید.

بدینوسیله ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام شامخ مادر و همچنین میلاد بزرگ مرد تاریخ، فرزند برومند زهرای اطهر (س)، حضرت امام خمینی (ره)، از درگاه ایزد منان دوام توفیقات بانوان گرانقدر شهرستان اسلامشهر را مسئلت می نماییم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *