فرماندار اسلامشهر

پیام فرماندار اسلامشهر بمناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

فرماندار اسلامشهر در پیامی بمناسبت پنجم تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر از تمامی فعالان و تلاش گران خط مقدم ‌مبارزه با این بلای خانمان سوز قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اسلامشهرخبر ، مسعود مرسلپور فرماندار شهرسستان اسلامشهر در پی فرارسیدن روز جهانی مبارزه با مواد مخدر پیامی را صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

در دهه های اخیر مواد مخدر به عنوان یکی از مهمترین معضلات و آسیب های اجتماعی گریبانگیر  بسیاری از خانواده ها، جوامع و کشورهای دنیا شده است.

نظام جمهوری اسلامی ایران با الهام از آموزه های دین مبین اسلام و با هدف حفظ کرامت انسانی و با تأسی از رهنمودهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره در راستای مقابله با این پدیده شوم  به طور جدی در عرصه حضور داشته و با تقدیم ۴ هزار شهید گرانقدر و بیش از ۱۲ هزار جانباز سرافراز تقدیم ‌کرده است.

در کنار رشادت های نیروی انتظامی و سایر نیروهای امنیتی در جهت مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران‌مواد مخدر، توجه به موضوع پیشگیری، ارائه آموزش های مختلف در زمینه خطرات وواثار زیانبار سوء مصرف مواد مخدر و همچنین استفاده از ظرفیت گروه های مرجع اجتماعی به ویژه تشکل های مردم نهاد، فعالان اجتماعی و خیران از جمله اولویت های مهم این حوزه محسوب می شود.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر برای تمامی افرادی که اسیر چنگال اعتیاد هستند از تلاش های همه فعالان این حوزه بویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اسلامشهر و سازمان های مردم نهادی که در حوزه ترک اعتیاد فعالیت می کنند، تشکر و قدردانی می کنم.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *