پیام تبریک فرماندار اسلامشهر به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی

فرماندار اسلامشهر در پیامی به مناسبت ۲۶ شهریورماه، روز اورژانس و فوریت های پزشکی را به تلاشگران این عرصه در شهرستان تبریک گفت.
به گ

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، فرماندار اسلامشهر در پی فرا رسیدن روز اورژانس و فوریت های پزشکی پیام تبریکی را صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

کارکنان اورژانس و فوریت‌های پزشکی، تلاشگران و پیشگامان عرصه سلامت هستند که در حوادث و بلایا مختلف، نخستین کسانی‌اند که بر بالین مصدومان و نیازمندان برای ارایه خدمات درمانی حاضر می‌شوند و صادقانه با دانش و تجربه خود، رساندن مصدومان و نیازمندان به مراکز درمانی و حفظ حیات و جان آنان را بر عهده می‌گیرند.

با افزایش سوانح، حوادث مختلف و در ماههای اخیر نیز با شیوع ویروس منحوس کرونا امروزه بیش از هر زمان دیگری ارزش تلاش و خدمات نیروهای خدوم اورژانس در جامعه نمایان شده است.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد شهید مدافع سلامت «علی فراهانی» یکی از کارکنان اورژانس اسلامشهر که چندی پیش راه خدمت به مردم به شهادت رسید ۲۶ شهریور ماه، روز اورژانس و فوریتهای پزشکی را به رئیس و کلیه کارکنان اورژانس شهرستان تبریک عرض نموده و از درگاه احدیت توفیق روزافزون و سلامتی برای این عزیزان خواهانم.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *