پیام امام جمعه و فرماندار شهرستان بمناسبت روز قدس

امام جمعه و فرماندار شهرستان اسلامشهر به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس پیام مشترکی صادر کردند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ، امام جمعه و فرماندار شهرستان اسلامشهر بمناسبت فرا رسیدن روز قدس پیامی را صاد کردند.

متن پیام به شرح ذیل است:

روز جهانی قدس میراث ماندگار امام راحل(ره) روز تجدید اسلام و نماد وحدت و اقتدار مسلمین در حمایت از آرمان قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین به شمار می‏رود؛ آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به مدد فرمان تاریخی بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی، به نماد صف بندی آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان در مقابل غاصبان و اشغالگران صهیونیست تبدیل شده است.

همه ساله ملت های مسلمان و آزادگان سراسر جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، با برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس، از آرمان‌های الهی و انسانی مردم مظلوم فلسطین، حمایت کرده اند. امّا امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ناشی از این بیماری و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، راهپیمایی سراسری روز قدس برگزار نمی‌شود اما با تدابیر اتخاذ شده برنامه‌هایی در روز جهانی قدس برگزار خواهد شد و در این روز شاهد فرمایشات رهبر معظم انقلاب با امت جهان اسلام به صورت زنده خواهیم بود.

بدینوسیله فرا رسیدن روز جهانی قدس و همچنین نام و یاد شهدای جبهه مقاومت به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده بی تکرار سپاه قدس که بحق الگوی بزرگ مسلمانان در راه رهایی قدس شریف از چنگال اشغالگران است را گرامی می داریم. بی تردید با ایمان، مقاومت ایثار و ایستادگی ملت مظلوم و غیور فلسطین و حمایت امت اسلامی و تمامی انسان‌های آزادی خواه در سراسر جهان، به زودی شاهد نابودی رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی و تمامی حامیان استکباری آن خواهیم بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *