پورتو به مهاجم ایران متکی است/ اینتر باید طارمی را متوقف کند

در آستانه دیدار تیم‌های فوتبال پورتو پرتغال و اینترمیلان ایتالیا، مدافع سابق ایتالیا نسبت به ویژگی‌های مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،تیم فوتبال پورتو در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب به مصاف اینترمیلان ایتالیا می‌رود. در آستانه این بازی، «جوزپه برگومی» مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا و باشگاه اینتر به تشریح شرایط دو تیم پرداخت و از مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو به عنوان یک بازیکن تعیین کننده نام برد.

برگومی گفت: پورتو تیمی است که می‌تواند ۲-۴-۴ یا ۳-۳-۴ بازی کند اما به شدت به طارمی متکی است، بازیکنی که بیشترین موقعیت‌های گل را در کل لیگ قهرمانان اروپا ایجاد می‌کند.

وی سپس با اشاره به تقابل آث میلان دیگر تیم ایتالیایی با تاتنهام انگلیس تاکید کرد: به نظر من، اینتر رقیب موذی تری نسبت به میلان دارد زیرا تاتنهام در حال حاضر خیلی خوب کار نمی‌کند، در حالی که پورتو تیمی است که همیشه می‌خواهد حتی از پشت بازی کند. در اینجا باید شجاعت ایستادن و حمله را داشته باشید.

مدافع سابق تیم ملی ایتالیا افزود: طارمی باید متوقف شود. اینتر در دیدار مقابل ناپولی با گذاشتن «آچربی» برابر «اوسیمن» خیلی خوب این کار را انجام داد.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.