پردیس سینمایی اسلامشهر میزبان جشنواره فجر

علی صیدی دبیر برگزاری جشنواره فیلم فجر در اسلامشهر، در نشستی خبری مسئولین برگزاری فیلم فجر با خبرنگاران، گفت: در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، شهرستان اسلامشهر برای دومین بار میزیان بزرگ‌ترین این رویداد هنری است

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهر خبر، علی صیدی دبیر برگزاری جشنواره فیلم فجر در اسلامشهر، در نشستی با مسؤولین برگزاری فیلم فجر با خبرنگاران، گفت: در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، شهرستان اسلامشهر برای دومین بار میزیان بزرگ‌ترین رویداد هنری کشور است.

صیدی با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم فجر گفت: با توجه به تجربه های سال گذشته که موفیقت آمیز نیز بوده است و استقبال پرشور مردم فرهنگی و هگاهل هنر اسلامشهری از اکران فیلم‌های جشنواره فجر، امسال نیز بر اساس تصمیم ستاد مرکزی برگزاری جشنواره، شهرستان اسلامشهر در سطح استان تهران، به‌عنوان میزبان این رویداد مهم فرهنگی کشور است.

وی بافزود : فیلم‌های جشنواره فجر از ۱۲ تا ۲۱ بهمن‌ماه در پردیس سینمایی فجر شهرداری اسلامشهر اکران می‌شود، پیش‌فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای علاقه‌مندان و مخاطبان مردمی از روز ۳۰ دی‌ماه از طریق سایت فجر تیکت انجام و علاوه بر آن نیز، درصورتی‌که عدم تکمیل ظرفیت سالن، امکان مراجعه حضوری برای تهیه بلیت وجود دارد.

صیدی تصریح کرد: با توجه به اتفاقات و رویدادهایی که در کشور رخ می‌دهد، برگزاری جشنواره فیلم فجر در یک شهرستانی مانند اسلامشهر، یک رویداد مهم و دارای ارزش و جایگاه بالایی است، که بعد از شهر تهران، تنها در مجموعه پردیس سینمایی فجر اسلامشهر برگزار می‌شود.

صیدی با اشاره به اقدامات انجام‌شده برای میزبانی از این جشنواره، بیان کرد: با هماهنگی ستاد مرکزی جشنواره فیلم فجر، مجوز اکران ۳۰ فیلم در طی ۱۰ روز در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر، صادر و هم‌زمان با سراسر کشور در ۳ سانس این فیلم‌ها اکران و به نمایش درخواهد آمد.

وی با اشاره به آغاز جشنواره فیلم فجر در ساعت ۱۶:۳۰ روز ۱۲ بهمن گفت: باآغاز زمان اکران فیلم‌های جشنواره فیلم‌های فجر، فیلم «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی و فیلم‌های «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت، «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، بروی پرده سینما فجر اسلامشهر به نمایش درخواهد آمد.

صیدی افزود: فیلم‌های «عامه‌پسند» به کارگردانی سهیل بیرقی، «من‌میترسم» به کارگردانی بهنام بهزادی و «قصیده گاو سفید» به کارگردانی بهتاش صناعی ها در اسلامشهر روز ۱۳ بهمن بر روی پرده سینما خواهد رفت.

وی با ذکر زمان دیگر آثار راه‌یافته به فیلم فجر، گفت: فیلم‌های بی‌صدا حلزون بهرنگ دزفولی زاده، سه کام حبس اثر سامان سالور و پدران سالم صلواتی در سومین روز جشنواره به اکران درمی‌آید و روز بلوا به کارگردانی بهروز شعیبی و لباس شخصی اثر امیرعباس ربیعی و فیلم دوزیست برزو نیک نژاد هم در روز ۱۵ بهمن در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر اکران می‌شود.

معاون فرهنگی شهرداری اسلامشهر، ادامه داد: فیلم آبادان یازده ۶۰ به کارگردانی مهرداد خوشبخت و فیلم آن شب‌کورش آهاری، فیلم پوست اثر مشترک بهمن و بهرام ارک در روز ۱۶ بهمن و فیلم‌های دشمنان علی درخشنده و کشتارگاه عباس امینی و درخت گردو به کارگردانی محمدحسین مهدویان در روز ۱۷ بهمن اکران می‌شود و فیلم‌های پروژه ازدواج وسوربز، مردن در آب مطهر، عالی‌جناب و عزیز هم در روز ۱۸ بهمن به نمایش درمی‌آید.

وی تصریح کرد: خوب بد جلف ۲، سینما شهر قصه کیوان علی محمدی وتومان مرتضی فرشباف هم در روز هشتم جشنواره اکران خواهد شد و فیلم روز صفر اثر سعید ملکان، مغز استخوان حمیدرضا قربانی و تعارض به کارگردانی محمدرضا لطفی در روز ۲۰ بهمن به نمایش داده خواهد شد.

دبیر جشنواره فیلم فجر در اسلامشهر گفت: فیلم‌های ابر بارانش گرفته به کارگردانی مجید برزگر، خورشید اثر مجید مجیدی و فیلم آتابای با کارگردانی نیکی کریمی، آخرین روز جشنواره فیلم در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر اکران می‌شود.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *