پرداخت ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی کم بهره به اعضای تحت پوشش بهزیستی

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر ضمن بازدید از سازمان بهزیستی شهرستان در سخنانی در جمع مدیران و کارکنان این مجموعه گفت: خدمت در سازمان بهزیستی با عشق و انگیزه الهی همراه است.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،محمد صالح ضیایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر به مناسبت هفته بهزیستی در این سازمان خدماتی حضور یافته بود در سخنانی ضمن تبریک هفته بهزیستی به رییس، کارکنان و مددکاران بهزیستی اسلامشهر اظهار داشت: خدمات دهی به ۹ هزار عضو تحت پوشش بهزیستی جزء با عشق و علاقه خدمت به این قشر امکان پذیر نیست.

وی با بیان اینکه تعداد افرادی که از بهزیستی اسلامشهر خدمات دریافت می کنند از افراد تحت پوشش بهزیستی های برخی از استانهای کشور بیشتر است گفت: با توجه به محدودیتی که در زمینه اعتبارات این سازمان وجود دارد باید بیش از گذشته زمینه را برای جذب کمک و پشتیبانی از خیرین و متصدیان واحدهای صنعتی شهرستان برای خدمات دهی به جامعه هدف بهزیستی فراهم کرد.

معاون فرماندار اسلامشهر به پرداخت ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی کم بهره به اعضای تحت پوشش بهزیستی شهرستان در سال ۹۹ اشاره کرد و گفت: در سال جاری نیز باید از تمامی ظرفیت ها برای جذب اعتبارات بانکی با سود کم جهت اشتغال زایی برای افراد تحت پوشش بهزیستی کمک گرفت.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.