پدران و مادران شهدا نماد زندگی سعادتمندانه هستند

سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:پدران و مادران شهدا نماد زندگی سعادتمندانه هستند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مراسم عطر افشانی و گلباران مزار شهدای ادیان توحدی در آرامستان ساروا شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

محمد علی فقیه سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این برنامه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر بیان داشت:امروز در آستانه چهل سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر سر مزار شهدای ادیان توحیدی حاضر شده ایم تا از عطر وجودشان نشاط و آرامش بگیریم.

وی افزود:واژه مقدس ایثار یک واژه فرا دینی است ، همه آحاد و ملت های دنیا به این واژه و این نماد احترام خاص می گذارند.

سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه بیان داشت:در کشور عزیز ما ایران شهدای عزیز و گرانقدر زیادی از ادیان توحیدی برای به ثمر نشستن اهداف انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند.

فقیه بیان داشت:در میان پیروان ادیان توحیدی مسیحیان شاءن پیشتازی را در میان ادیان توحیدی دیگر داشتند .

ایشان در ادامهع بیان داشت: ما از مزار این شهدا راه استقلال و راه آزادی را میجوییم‌ و چهار دهه آرامش، پیشرفت ، امنیت را مدیون از خودگذشتگی این جوانان در ادیان مختلف الهی میباشیم .

سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه بیان داشت:ما امروز در این لاله زار با روح بلند آنان پیمان همدلی میبندیم .

فقیه در ادامه اظهار کرد: ما برای دستیابی به آرمان های حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) که مسیح زمان لقب دارند و پیاده شدن مطالبات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای و تحقق راهبردی پیشرفت کشورمان از پای نخواهیم ایستاد

وی در پایان گفت:ایران عزیز ما قدر دان پدران و مادران شهدا هستند ؛پدران و مادرانی که به تعبیر مقام معظم رهبری چشم و چراغ ملت هستند و نماد زندگی سعادتمندانه هستند.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.