محمدعلی نوروزی امام جمعه اسلامشهر

پاسخ رئیس جمهور آمریکا را در” ۲۲ بهمن “می دهیم

امام جمعه اسلامشهر با اشاره به اظهارات و اقدامات رئیس جمهور آمریکا علیه مسلمانان و مردم ایران افزود: پاسخ رجزخوانی رئیس جمهور آمریکا را در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهیم داد.

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نوروزی امام جمعه اسلامشهر در خطبه های نماز جمعه ۱۵ بهمن ماه  ضمن توصیه به تقوا و تبریک ولادت حضرت زینب (س)، افزود: حضرت زینب (س) فرزند ،خواهر ،مادر و  عمه شهدا و امامان معصوم همچنین پیام رسان کربلا و پرستار مصیبت دیدگان کربلا بوده است.

وی ادامه داد:حضرت زینب (س) نیز همه را به تقوا دعوت کردند، امام حسین نیز در روز عاشورا حضرت زینب (س) را به تقوا سفارش کردند. بنابراین پاک زندگی کردن و رعایت تقوا درتمام زمینه ها سفارش همه انبیا و اولیاء است.

نماینده ولی فقیه در اسلامشهر با اشاره وعده الهی  که می فرماید “جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ”  خاطر نشان کرد: امام خمینی در مقابل زورگویی و ستمگری شاه ایستاد و نترسید و یزید زمان را محکوم کرد .

خطیب نماز جمعه اسلامشهر با بیان اینکه تحقق کامل آیه ” جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا ” با ظهور امام زمان است و با ظهور ایشان باطل نابود می شود اظهار داشت: در انقلاب اسلامی ایران نیز امام خمینی آمد و شاه رفت  و حکومت ریشه دار طاغوت نابود شد.

وی با اشاره به روز ۱۹ بهمن ۵۷ و بیعت همافران با امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد:این اقدام کمر رژیم شاه را شکست به همین مناسبت نیز روز ۱۹ بهمن روزی نیروی هوایی نامگذاری شد.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی با اشاره به اظهارات و اقدامات رئیس جمهور آمریکا علیه مسلمانان و مردم ایران افزود: پاسخ رجزخوانی رئیس جمهور آمریکا را در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهیم داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *