به گزارش اسلامشهرخبر، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نوروزی امام جمعه اسلامشهر در خطبه های نماز جمعه ۱۵ بهمن ماه  ضمن توصیه به تقوا و تبریک ولادت حضرت زینب (س)، افزود: حضرت زینب (س) فرزند ،خواهر ،مادر و  عمه شهدا و امامان معصوم همچنین پیام رسان کربلا و پرستار مصیبت دیدگان کربلا بوده است.

وی ادامه داد:حضرت زینب (س) نیز همه را به تقوا دعوت کردند، امام حسین نیز در روز عاشورا حضرت زینب (س) را به تقوا سفارش کردند. بنابراین پاک زندگی کردن و رعایت تقوا درتمام زمینه ها سفارش همه انبیا و اولیاء است.

نماینده ولی فقیه در اسلامشهر با اشاره وعده الهی  که می فرماید “جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ”  خاطر نشان کرد: امام خمینی در مقابل زورگویی و ستمگری شاه ایستاد و نترسید و یزید زمان را محکوم کرد .

خطیب نماز جمعه اسلامشهر با بیان اینکه تحقق کامل آیه ” جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا ” با ظهور امام زمان است و با ظهور ایشان باطل نابود می شود اظهار داشت: در انقلاب اسلامی ایران نیز امام خمینی آمد و شاه رفت  و حکومت ریشه دار طاغوت نابود شد.

وی با اشاره به روز ۱۹ بهمن ۵۷ و بیعت همافران با امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد:این اقدام کمر رژیم شاه را شکست به همین مناسبت نیز روز ۱۹ بهمن روزی نیروی هوایی نامگذاری شد.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی با اشاره به اظهارات و اقدامات رئیس جمهور آمریکا علیه مسلمانان و مردم ایران افزود: پاسخ رجزخوانی رئیس جمهور آمریکا را در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهیم داد.