13 آبان

ویژه ‌برنامه‌های یوم‌الله ۱۳ آبان در اسلامشهر اعلام شد

ویژه ‌برنامه‌های یوم‌الله ۱۳ آبان در اسلامشهر، چهاردانگه، احمدآباد و واون اعلام شد.

ویژه ‌برنامه‌های یوم‌الله ۱۳ آبان در اسلامشهر، چهاردانگه، احمدآباد و واون اعلام شد.

به گزارش اسلامشهرخبر، یوم‌الله ۱۳ آبان در شهرستان اسلامشهر امسال همچون سال‌های گذشته با ویژه‌برنامه‌های متعددی همراه است اما امسال با توجه به اظهارات سخیف ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا علیه ملت ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان متفاوت از سال‌های گذشته و باشکوه بیشتری برگزار می‌شود.

در اسلامشهر دانش آموزان و قشرهای مختلف مردم از نقاط مختلف این شهر رأس ساعت ۹۰:۳۰ خود را مقابل ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا اسلامشهر می‌رسانند و با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل به سمت آموزش‌وپرورش شهرستان حرکت و پس از آن در مدرسه حافظ تجمع می‌کنند. سخنران ویژه این مراسم سرهنگ عبدالرضا زنگنه معاون هماهنگ‌کننده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران است.

در واوان نیز محل تجمع دانش آموزان و مردم استکبارستیز ساعت ۱۰ صبح در میدان امام خمینی این شهر است همچنین در چهاردانگه مردم و دانش آموزان از مقابل مدارس و میدان‌های اصلی شهر رأس ساعت ۱۰ صبح از سه راه بوتان تا مقابل دفتر امام‌جمعه چهاردانگه واقع در بزرگراه آیت‌الله سعیدی راهپیمایی می‌کنند، سخنران این مراسم حجت الاسلام والمسلمین علی‌محمد گلوردی امام‌جمعه این شهر است.

مردم احمدآباد مستوفی نیز در این روز ساعت ۱۰ صبح از مقابل مصلی نماز جمعه این شهر تا میدان امام حسین (ع) راهپیمایی می کنند، برپایی ایستگاه‌های فرهنگی و صلواتی و قرائت قطعنامه از جمله برنامه‌های این تظاهرات در شهرستان اسلامشهر است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *