وکیلی جلسه شورای اداری اسلامشهر

وکیل الدوله، در حضور فرماندار، دولت را کوبید و شُست و پهن کرد!

در هفته جاری، در جلسه شورای اداری اسلامشهر، یکی از نماینده های مجلس که به برکت لیست روحانی وارد مجلس شده، روحانی را شُست و تمام تلاشش را کرد تا بگوید دولت روحانی اگر اصلاح طلب بود وضع خوب می شد! در جلسه روز سه شنبه هفته جاری، پس از صحبتهای امام جمعه محترم اسلامشهر […]

در هفته جاری، در جلسه شورای اداری اسلامشهر، یکی از نماینده های مجلس که به برکت لیست روحانی وارد مجلس شده، روحانی را شُست و تمام تلاشش را کرد تا بگوید دولت روحانی اگر اصلاح طلب بود وضع خوب می شد!

در جلسه روز سه شنبه هفته جاری، پس از صحبتهای امام جمعه محترم اسلامشهر درباره ملاقاتهای امام حسین ع با افراد سرشناس و منحرف زمان که عده ای از دولتمردان امروز از آن به «مذاکره» یاد می کنند، یک نماینده گمنام مردم تهران در مجلس، از فرصت استفاده کرده و عقده های سیاسی اش را نثار دولت و مهمانان جلسه کرد.

علیرغم اینکه این نماینده لیستی تهران، تلاش می کرد خود را نگران یکپارچگی و آینده نظام نشان دهد، اما یک «من رأی می خوام» خاصی در صحبتهایش موج می زد.

این وکیل الدوله لیست سلبریتی ها و نیاورانی ها، بارها اعلام کرد که وضع کشور بد است، اما نگفت خودش، آقازاده های حزبش و اقدامات ضعیف مجلسش، چقدر در این وضعیت بد نقش داشته است!

وکیل الدوله گفت: مخالفان روحانی، به کمک ترامپ آمدند و کشور را ویران کردند، اما نگفت حاصل پنج سال کار دولت و سه سال گذشته مجلس برای کشور چه بود؟

وکیل الدوله لیستی، خطاب به امام جمعه اسلامشهر گفت: شما باعث وضع موجود کشور هستید و سهم دولت روحانی در افتضاح اقتصادی حال، سهم زیادی نیست و حاضر است در این باره با دکتر طلا؟! مناظره کند! اما نگفت ادعای بی اساسش، چه ربطی به شهردار دارد!

وکیل الدوله گفت: تقصیر روحانی فقط بی کفایتی و ناتوانی در بیرون بردن کشور از شرایط فعلی است اما نگفت خودش هم نماینده همین دولت است و برای اصلاح کابینه و وضع موجود، چقدر برای مردم فریاد زده است! نگفت نقش نکبت زاده ها در اقتصاد لیبرال کشور چیست و خودش چه کرده برای مبارزه با فساد و بنگاه داری بانکها و معطل ماندن کالا در گمرگ و حمایت از تولید ایرانی!

وکیل الدوله گفت: مثل زمان جنگ هر چه در توان دارید، بگذارید، اما نگفت چه تعهدی به دولت داده تا در لیست دولت در انتخابات قرار بگیرد!

وکیل الدوله گفت: مردم بی اعتماد شدند، اما نگفت دولت تدبیر و امید و لیست امید در پنج سال گذشته چقدر به سمت امیدوار کردن مردم قدم برداشتند.

وکیل الدوله گفت: امام حسین ع با همه مذاکره کرد جز با یزید! اما نگفت امام در همه ملاقاتها با منحرفین، فقط ایشان را نصیحت کرد. یعنی مذاکره نبود، بلکه اتمام حجت بود.

وکیل الدوله با اشاره به حصر سران فتنه، گفت: ما باید با سرمایه های ملی خود مذاکره کنیم، اما نگفت اگر اینها سرمایه کشور و در دایره نظام هستند، پس چه نیاز به مذاکره ! امام حسین با مخالفان و منحرفین ملاقات داشت نه با سرمایه های ملی!
و نگفت مسائل اقتصادی امروز چه ارتباطی به حصر سران فتنه دارد؟!

وکیل الدوله گفت: با هشتاد میلیون نفر نمی شود مذاکره کرد اما نماینده آنها که یک نفر است!

وکیل الدوله بارها تلاش کرد روحانی را بی کفایت معرفی کند اما نگفت دولت روحانی با تدبیر اصلاح طلبانی چون اسحاق جهانگیری و بیژن زنگنه و شریعتمداری و … ملت را به این روز رسانده است.

وکیل الدوله گفت به لحاظ اقتصادی در حالت فریز قرار داریم اما نگفت نقش نظارتی مجلس امید و دولت امید چه بوده است؟ نگفت در سه سال گذشته برای اقتصاد مقاومتی چه کردند!

وکیل الدوله گفت: برای اصلاح ساختار اقتصادی باید رفتار سیاسی تغییر کند، اما نگفت با چه تدبیر و منطقی، بعد از ۲۱ سال سکانداری اصلاح طلبان و کارگزاران(تیم روحانی) اقتصاد مقاومتی و ملی را به رفتارهای سیاسی دیگران گره می زند!

نماینده روحانی در مجلس، گفت روحانی اصولگرایی است که از آنها برید و به اصلاح طلبان تندرو بدل گشت اما نگفت کدام دسته از جانداران بودند با شعار تا ۱۴۰۰ با روحانی ملت را خام کردند.

وکیل الدوله ادعا کرد فعالیت اغلب مسئولان رنگ و بوی انتخاباتی دارد، اما نگفت خودش و تیم نمایندگان تهران از روز تاسیس دفتر نمایندگان در اسلامشهر، تبلیغات را آغاز کرده اند!

وکیل الدوله طوری مسئولان را به رحم کردن دعوت می کرد که گویی سال ۸۸ سران فتنه مردم را به آرامش دعوت می کردند! گویی کل وضع اقتصادی و معیشت ما به دلیل حصر خانگی سران فتنه و ممنوع التصویری شیخ سکولار اپوزوسیون است!

بالاخره وکیل الدوله بعد از دیدن افتضاح دولت متبوع خود در اداره کشور، روحانی را به اصولگرایان چسباند و له کرد و شُست و پهن کرد و فرماندار اسلامشهر که دولت خط قرمزش بود، تماشا کرد.

آقای وکیل الدوله، ما منتظر اعلام زمان مناظره شما با یکی از منتقدان شما در اسلامشهر هستیم و انتظار داریم فرماندار محترم اسلامشهر برای حفظ آبروی دولت، این مناظره را ترتیب دهند.
منبع:کانال افق اسلامشهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *