در دیدار امروز جمعی از مسئولین اسلامشهر با رئیس دادگستری شهرستان موضوع معرفی اسلامشهر در سریال عاشقانه مطرح شد.

به گزارش اسلامشهرخبر، در دیدار جمعی از مسئولین شهرستان اسلامشهر با رئیس دادگستری  شهرستان اسلامشهر که به مناسبت هفته قوه قضاییه صورت گرفت مباحث مختلفی مطرح شد.

از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه معرفی شهرستان اسلامشهر در قسمت ۱۳ سریال “عاشقانه” بود که به گفته نظام ملک شاهی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری اسلامشهر این موضوع  روز گذشته در کمیته امنیت مطرح شد.

امیر اله حقیقی فرماندار اسلامشهر در این خصوص گفت: این موضوع باید از طریق اداره ارشاد اسلامشهر و نامه نگاری این اداره با اداره کل ارشاد  پیگیری شود.

سرهنگ مجید امیرعبدالهیان فرمانده ناحیه مقاومت سیدالشهدا اسلامشهر در این خصوص گفت: در این خصوص باید یک بیانیه صادر شود.

رضا کمیلی مقدم رئیس دادگستری شهرستان اسلامشهر این موضوع را ایراد بزرگ دانست و گفت: دست اندرکاران سریال بی سلیقگی به خرج دادند.

قابل ذکر است در این دیدار با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود از کمیلی مقدم تجلیل به عمل آمد، همچنین اعضای حاضر در این جلسه پس از این دیدار با یونس اسدی مقدم دادستان اسلامشهر دیدار و از زحمات وی نیز تجلیل کردند.

به گزارش اسلامشهرخبر، اخیرا در قسمت ۱۳ سریال “عاشقانه” به کارگردانی منوچهر هادی که در شبکه خانگی در حال پخش است ، اسلامشهر شهری دارای افرادی طالب و طرفدار درگیری و دعوا معرفی می شود، شهری که در آن بانوان امنیت جانی ندارند تا جایی که مجبور می شوند با خود چاقو حمل کنند.

جزئیات کامل این موضوع را می توانید این اینجا ببینید.