واکسیناسیون افراد بالای ۱۱۸ سال در روستا های اسلامشهر

فرماندار اسلامشهر گفت: کلیه ساکنان روستاهای شهرستان که بالای ۱۸ سال سن دارند می توانند جهت تزریق واکسن به خانه های سلامت روستایی مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر در جلسه ستاد کرونای اسلامشهر با اشاره به آغاز فعالیت سه مرکز تجمیعی واکسیناسیون در سطح شهرستان در هفته جاری اظهار داشت: تلاش ما این است تا از ازدحام و شلوغی در مراکز تزریق واکسن کاسته شود.

وی با بیان اینکه تلاش ها برای راه اندازی مراکز تجمیعی بیشتر در شهرستان ادامه خواهد داشت تصریح کرد: در حال حاضر شیفت دوم مراکز تزریق واکسن مصلی اسلامشهر و ورزشگاه امام خمینی(ره) فعال شده و در صورت نیاز سایر مراکز نیز به صورت دو شیفت فعالیت خواهند کرد.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه میزان ابتلا و بستری بیماران کرونایی همچنان روند صعودی دارد افزود: طبق بررسی ها رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان کاهش یافته و همه وظیفه داریم تا مردم، کسبه و… را به رعایت هر چه بیشتر الزامات بهداشتی تشویق و ترغیب کنیم.

وی همچنین بر ضرورت واکسینه شده فعالان واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان نیز تاکید کرد و گفت: برای واحدهای بزرگ صنعتی شهرستان که بیش از ۵۰۰ کارگر دارند هماهنگی های لازم انجام خواهد شد تا تزریق واکسن در محل کار آنان انجام شود.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *