گلوردی-واحدهای صنعتی

واحدهای صنعتی چهاردانگه به رسالت خود در اشتغال زایی عمل کنند

امام جمعه چهاردانگه با بیان این که نباید شاهد تعدیل نیروی انسانی در کارخانه ها باشیم، گفت: واحدهای صنعتی به رسالت خود در اشتغال زایی در منطقه عمل کنند.

امام جمعه چهاردانگه با بیان این که نباید شاهد تعدیل نیروی انسانی در کارخانه ها باشیم، گفت: واحدهای صنعتی به رسالت خود در اشتغال زایی در منطقه عمل کنند.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از مهر ، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین علی محمد گل وردی صبح یکشنبه در جریان بازدید از واحدهای صنعتی چهاردانگه، طی سخنانی توطئه جدید دشمنان را وارد کردن ضربه اقتصادی به کشور دانست و گفت: این توطئه با جهاد فی سبیل الله کارگان و مدیران واحدهای صنعتی به عنوان سربازان عرصه‌ تولید خنثی خواهد شد و اولین راه مبارزه، تولید بالا به همراه کیفیت خوب است.

وی خطاب به کارگران و مدیران واحدهای صنعتی اضافه کرد: رسالت دیگر شما این است که علاوه بر تأمین نیازهای داخلی با ارائه محصول با کیفیت و استاندارد به بازارهای خارج از کشور نیز وارد شده و از حیثیت شرکت و آبروی کشور و نظام نیز در سطح بین‌الملل دفاع کنید.

امام جمعه چهاردانگه افزود: امروز جبهه‌های جنگ به داخل کارخانجات کشیده شده است و این را بدانید، لحظاتی که شما در شرکت کار می‌کنید برایتان  ثواب و اجر اخروی می‌نویسند، زیرا در این مقطع بعد از انجام واجبات، تولید با کیفیت از اهم اولویت ها است.

گل وردی در ادامه افزود: مدتی است، که  شاهد آلودگی زیست‌محیطی در سطح منطقه نیستیم و طبق اخبار واصله اقدامات لازم و مؤثر انجام شده است، که جای تقدیر دارد.

وی با بیان این که امیدوارم در سایه مدیریت خوب مدیران واحدهای صنعتی، شاهد تعدیل نیروی انسانی در کارخانه ها نباشیم، گفت: واحدهای صنعتی چهاردانگه به رسالت خود در اشتغال زایی در منطقه عمل کنند و چرخه جذب نیروی انسانی را فعال تر کرده و در این عرصه با قدرت وارد شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *