هواداران منتظر عقد قرارداد با دیاباته های آینده باشند

مدیر عامل استقلال : قرارداد جدید با اسپانسر منعقد شود هواداران منتظر عقد قرارداد با دیاباته های جدید باشند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ، احمد سعادتمند در مورد عقد قرارداد با اسپانسر جدید گفت: استقلال به خاطر بزرگی و جایگاهی که دارد باید قراردادی امضا کند که منافع باشگاه در آن تامین شود و هواداران منتظر دیاباته های آینده باشند.

وی افزود:طبق مذاکرات متعددی که داشتیم با چندین شرکت معتبر داخلی مذاکره کردیم و با شرکتی توافق کردیم که هم اهلیت آن و هم توانمندی اقتصادی آن مشخص است. ما برای عقد قرارداد جلسات متعددی داشتیم و بند به بند آن مورد تایید وزارت ورزش قرار گرفته است و امروز این قرارداد را امضا کردیم.

او در پاسخ به این سوال که این شرکت کارگزار است یا اسپانسر هم گفت: این شرکت کارگزار است که همه فعالیت های اقتصادی ما را انجام خواهد داد.

مدیرعامل استقلال در مورد تهدید دیاباته و میلیچ به فسخ قرارداد هم گفت: صد در صد این بازیکنان را حفظ می کنیم. این دو بازیکن مدت زیادی بود پول دریافت نکرده بودند و بیش از ۵ ماه بود این اتفاق رخ نداده بود ولی ما در طول یک ماه این کار را کردیم. طلب میلیچ خیلی اندک است و قسمت اعظم آن را پرداخت کردیم ولی در مورد دیاباته به خاطر محدودیت های بانکی مجبور شدیم پول او را بخش به بخش بدهیم و انشالله تا روز جمعه کل مطالباتش را پرداخت می کنیم. دیاباته و میلیچ بازیکن استقلال است.

او در مورد فسخ قرارداد بودروف گفت: قرارداد او فسخ شده است ولی اینکه آیا شجاعیان به لیست استقلال اضافه می شود یا نه مساله فنی است و باید از سرمربی سوال کنید.

وی افزود: برای ما تیم های پایه بسیار مهم است، امروز بعد از یک سال پول بازیکنان و کادرفنی هرچند که رقمی نبود را پرداخت کردیم. ما در پشتیبانی کارهای بزرگی کرده ایم و مشکلات زمین تمرین و بدنسازی و البسه تیم را حل کرده ایم. انشاالله با عقد قرارداد جدید با اسپانسر هم پول های خوبی به باشگاه تزریق خواهد شد.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که این شرکت چقدر به استقلال کمک مالی خواهد کرد گفت: در قراردادهایمان باید یکسری فعالیت ها انجام شود چون ما یک شرکت دولتی هستیم. تنها شرکتی به ما ضمانت بانکی داد همین بوده است، ما بیش از دو یا سه جلسه با شرکت های دیگر بگزار کردیم و این تنها شرکتی بود که قبل از قرارداد به ما پرداختی داشت. هواداران ما بدانند یکسری از دوستان کمک کردند و یک مقدار هم این شرکت به ما پرداختی داشته است. فکر می کنم از همین محل روز شنبه بخشی از مطالبات پیشکسوتان مان را هم پرداخت می کنیم.

سعادتمند در مورد اسنادی که این روزها از باشگاه استقلال منتشر می شود هم گفت: انتشار اسناد واقعا کار خوبی نیست. داریم در باشگاه رصد می کنیم و حتی به چند خبرگزاری نامه زده ایم و پرسیده ایم این اتفاق به چه صورت انجام شده است و پیگیر این موضوع هستیم.

او در مورد ادامه لیگ برتر هم گفت: دوست دارم مملکت به حالت عادی برگردد و بتوانیم به استادیوم برویم و تیم محبوب مان را تشویق کنیم ولی جان انسان ها مهم است و نباید فوتبال را فدای جان انسان ها کنیم. منتظر ستاد مبارزه با کرونا هستیم و مطمئن باشید در این باره تابع نظر آنها خواهیم بود و البته مطابق تصمیم فیفا و AFC خواهیم بود.

مدیرعامل استقلال در پایان گفت: من خواهش می کنم به تیم های پایه استقلال هم نگاه کنید. با کادرفنی امیدها، جوانان و نوجوانان صحبت کنید و فقط خواستار مطالبات دیاباته نباشید، خواستار مطالبات بازیکنان جوانی باشید که می توانند جای دیاباته را در سال های آینده پرکنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *