همکاری هیئت ها در رعایت پروتکل های بهداشتی کم نظیر بود

فرماندار اسلامشهر با اشاره به فعالیت ۱۷۰ هیئت مذهبی در دو شب نخست ماه محرم در شهرستان گفت: همکاری هیئت ها در رعایت پروتکل های بهداشتی کم نظیر بود و عزاداران حسینی در اسلامشهر نهایت همکاری را با مسئولان داشتند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور که در جلسه ستاد مقابله با کرونا سخن می گفت ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان اظهار داشت: ان شاءا… امسال عزاداری های دهه محرم با رعایت پروتکلهای بهداشتی و باشکوهی خاص در شهرستان برگزار می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت یکم شهریورماه و روز پزشک گفت: جامعه پزشکی کشور در ماههای اخیر ۷۴ شهید مدافع سلامت را تقدیم کردند و امیدواریم مردم عزیزمان با رعایت موازیت بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی یاریگر کادر پزشکی و درمانی پرتلاش و ایثارگرمان در مقابله با این ویروس باشند.

فرماندار اسلامشهر در ادامه با بیان اینکه بحمدا… در چند روز اخیر ویروس کرونا در این شهرستان هیچ مرگ و میری نداشته و روند بستری ها نیز کاهشی بوده افزود: بی تردید با افزایش دقت نظر مردم و رعایت مواردی همچون استفاده از ماسک، شستن مکرر دستها و رعایت فاصله اجتماعی باز هم شاهد بهبود شرایط خواهیم بود.

وی به برگزاری مطلوب کنکور سراسری در روزهای گذشته در سطح شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: ناظران بهداشتی شبکه بهداشت و درمان در تمامی حوزه های برگزاری کنکور حضور داشتند و تمامی موارد بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا مورد توجه قرار گرفت.

مرسلپور همچنین به عدم ثبت نام برخی دانش آموزان در مدارس نیز اشاره کرد و گفت: از والدین عزیز درخواست داریم تا اجازه ندهند فرزندانشان از تحصیل بازبمانند و در مدت زمان باقی مانده تا بازگشایی مدارس نسبت به ثبت نام فرزندانشان اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: حفظ سلامتی دانش آموزان مورد توجه و تاکید ستادهای ملی و استانی مقابله با کروناست و قطعاً در روند اتخاذ تصمیمات درباره نحوه برگزاری کلاس های درس در سال تحصیلی جدید حفظ سلامتی آینده سازان کشور مورد توجه قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *