همه ادارات اسلامشهر در افزایش امید آفرینی نقش ویژه دارند

نماینده مردم اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس اداره ثبت اسناد و املاک اسلامشهر گفت: همه ادارات اسلامشهر در افزایش امید آفرینی نقش ویژه دارند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در دیدار با رسولی رییس اداره ثبت اسناد و املاک اسلامشهر با اشاره به برنامه هایی که برای اجرا در شهرستان در نظر گرفته شده گفت: تمام ادارات شهرستان برای خدمت به مردم باید صف واحد تشکیل دهند.

وی تاکید کرد: همه ادارات با خدمت بی منت می توانند در افزایش امید آفرینی در بین مردم نقش داشته باشند و برای پیگیری رفع مسائل ادارات اعلام آمادگی کرده ایم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در رابطه با درخواست های مردمی در مورد رفع مسائل اسناد مالکیت برخی مجتمع های مسکونی در نقاط مختلف شهرستان باید کار ویژه ای از طرف اداره ثبت انجام شود تا هرچه زودتر مشکل مردم با استفاده از راهکارها و ظرفیت های قانونی موجود در این رابطه حل شود.

در این دیدار رسولی رییس جدید اداره ثبت اسناد و املاک اسلام شهر ضمن اشاره به اقدامات اداره متبوعش در این شهرستان گفت: رفع تاخیر و تعلل در انجام امور متقاضیان خدمات، شفافیت در امور، رفع کمبودهای سخت افزاری و … در اولویت مسائل مرتبط با وظایف اداره ثبت قرار دارد.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *