همدلی مسئولان عامل اصلی رفع مسائل اسلامشهر

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: همدلی مسئولان عامل اصلی رفع مسائل اسلامشهر در مدت زمانی کوتاه تر است.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: در ادامه برگزاری نشست های مشترک مسئولین بخش های مختلف در شهرستان و استان تهران، جلسه ای در مورد مسائل شهرستان اسلامشهر که مرتبط با حوزه راه و شهرسازی است برگزار کردیم.

وی بیان داشت: ثمره این جلسات ایجاد تفاهم بیشتر بین مسئولین بخش های مختلف است که با همدلی مضاعف برای حل مسائل مردم گامهای موثری بردارند.

شریفیان گفت:در این جلسه که مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، مدیران و کارشناسان شهرداری اسلامشهر، مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان و همچنین شهردار چهاردانگه حضور داشتند پیرامون مجموعه ای مسائل مختلف از جمله تسریع در احداث خانه جوان در شهرستان، موضوع احداث چند کلینیک بخش خصوصی در نقاط کمتر برخوردار شهرستان، ساماندهی خیابان زارع و تهیه طرح جامع و موضوع تداخل حرائم در شهر چهاردانگه و سرعت بخشیدن به بررسی پرونده هایی که در کمیسیون های راه و شهرسازی استان معطل مانده اند و برخی مسائل دیگر بحث و تبادل نظر صورت گرفته و تصمیماتی برای سرعت بخشیدن به انجام این موارد گرفته شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس شریفیان امیدوارم که این گونه جلسات مثل گذشته بتواند برای رفع بخشی از مسائل بر زمین مانده و حل نشده مردم موثر باشد و از طرف مردم پیگیری موارد مطرح شده در این نشست ها را تا حصول نتیجه انجام داده و گزارش آن را خدمت مردم شریف شهرستان اسلامشهر ارائه خواهیم داد.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *