پرویز اسماعیلی

هشت رئیس‌جمهور و ۱۹ رئیس مجلس در مراسم تحلیف ریاست جمهوری شرکت می‌کنند

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور از حضور هشت رئیس‌جمهوری و ۱۹ رئیس مجلس در مراسم تحلیف حسن روحانی ریاست جمهوری خبر داد.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور از حضور هشت رئیس‌جمهوری و ۱۹ رئیس مجلس در مراسم تحلیف حسن روحانی ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از فارس، پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهور از حضور هشت رییس‌جمهوری و ۱۹رییس مجلس در مراسم تحلیف حکم حجت‌الاسلام حسن روحانی ریاست جمهوری خبر داد.

اسماعیلی با بیان اینکه تاکنون حضور حداقل ۹۲ هیئت بلندپایه خارجی و بین المللی در این مراسم مسجل شده و احتمال افزایش تعداد هیاتها نیز وجود دارد، گفت: در این مراسم ۲۵ هیئت از آسیا و اقیانوسیه، ۲۶ هیئت از کشورهای عربی و آفریقایی و ۳۰ هیئت از اروپا و قاره آمریکا شرکت می کنند.

وی همچنین از حضور ۱۱ هیئت از دبیران کل و مسوولان ارشد سازمانهای بین‌المللی و منطقه‌ای در این مراسم خبر داد و گفت: در مراسم تحلیف ریاست جمهوری هشت رییس جمهور و ۱۹ رییس مجلس حضور خواهند داشت.

به گفته اسماعیلی ۹ معاون رییس جمهور و نخست وزیر، هفت معاون رییس مجلس، ۱۱ وزیر امور خارجه و ۳۵ فرستاده ویژه کشورها نیز در مراسم تحلیف ریاست جمهوری حضور دارند.

معاون ارتباطات دفتر ریاست جمهوری افزود: همچنین در این مراسم ۱۲ معاون وزیر خارجه، شش رییس گروه دوستی پارلمانی و دو رییس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان‌ها حضور خواهند داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *