امام جمعه شهر واوان

هر جا که به مقاومت تکیه کرده‌ایم فتح الفتوح داشته‌ایم

حجت الاسلام حمزه محمدی امام جمعه شهر واوان در سخنان خود در مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شهر واوان گفت:در برابر اندیشه هراسان غرب گرا از مسائل هر جا که به مقاومت تکیه کرده‌ایم و پای آرمان ها ایستادگی کردیم فتح‌الفتوح داشتیم.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر حجت الاسلام حمزه محمدی امام جمعه شهر واوان در سخنان خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن گفت: در برابر اندیشه هراسان غرب گرا از مسائل هر جا که به مقاومت تکیه کرده‌ایم و پای آرمان ها ایستادگی کردیم فتح‌الفتوح داشتیم.

حجت الاسلام حمزه محمدی که در جمع مردم شهر واوان در راهپیمایی دشمن شکن و پرشکوه بیست دوم بهمن اضافه کرد: از ابتدای انقلاب دشمن تمام توان خودش را برای از بین بردن انقلاب انجام داد و هر بار سخت‌تر از گذشته شکست خورد.

وی با اشاره به گوشه‌هایی از توطئه ها و دسیسه ها و جنایت‌هایی که استکبار جهانی بر علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی انجام داد افزود: در آخرین اقدام، دشمن زبون آمریکایی و رئیس جمهور احمق آن دست به ترور حاج قاسم سلیمانی ما زد، این احمق نمی‌داند که قاسم سلیمانی یک تفکر ریشه دار در اندیشه انقلاب است و یک نفر نیست که با ترور از بین برود.

حجت الاسلام محمدی همچنین به انتخابات مجلس پیش رو اشاره کرد و ادامه داد: مردم به تبعیت از رهبر معظم انقلاب که فرمودند نماینده مجلس باید شجاع توانمند عدالت طلب ساده زیست استکبارستیز مومن و با تقوا باشد، رای دهند تا روزهای روشن تر و پر از پیروزی را در این کشور شاهد باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *