هدف دشمن فاصله گرفتن نسل امروز با آرمان های انقلاب است/در تفکر بسیجی ذلت وجود ندارد/در تفکر بسیجی هیچ جایی برای استکبار وجود ندارد

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: هدف امروز دشمن این است که نسل امروز ما با تفکر امام و انقلاب فاصله بگیرند.

به گزارش اسلامشهرخبر، ساعتی پیش سردار علی نصیری فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران در درمین کنگره شهدای دانشجوی دانشگاه ازاد اسلامشهر اظهار داشت: ۳۶ سال از عمر بسیج می گذرد و امروز بسیج یک درخت تنومن است که با افتخار از آن یاد می کنیم؛ ۳۷ سال نیز از عمر انقلاب می گذرد و و انقلاب ما تحولی اساسی در کشور و در منطقه ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: در صده گذشته انقلاب های بزرگی رخ داده است اما هیچ کدام از این انقلاب ها ویژگی های انقلاب ما را نداشته است؛ شاید در این انقلاب ها هم حرکتی که عدالت معنا می شود انجام شده باشد اما در انقلاب ما برخلاف همه این انقلاب ها یک ویژگی اساسی وجود داشت و این ویژگی امروز از انقلاب ما صادر شده است؛ انقلاب ما برگرفته از قرآن، عترت و فرهنگ عاشورایی بود.

نصیری در ادامه گفت: هرحکت هیچ یک از این انقلاب ها دارای یک مبنای اعتقادی نبود و در نتیجه سایر انقلاب ها وقتی از مبدا خود فاصله گرفتند از آرمان های اصلی خود نیز فاصله گرفتند و امروز باید آنها را در موزه ها یافت اما حرکت امام در انقلاب ما به گونه ای بود که امروز انقلاب ما با نام حضرت امام یاد می شود.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران بیان کرد: در تفکر بسیجی شهادت وجود دارد اما ذلت وجود ندارد؛ اگر در نقطه ای به کسی ظلمی دیده شود اولین افرادیکه پرچم دفاع از مطلومان را به دست می گیرند بسیجیان هستند.

وی تصریح کرد: مشکل اساسی دشمنانی که در مقابل ما قرار گرفته اند تفکر بسیجی ملت ما است چرا که آنها با ایران قبل از انقلاب که اسلامی بود مشکلی نداشتند؛ اساسا مشکل دشمن با تفکر بسیجی و انقلابی ملت ما است وگرنه اگر موضوع دموکراسی و یا بمب اتم مطرح است پس چرا آنها مشکلی با برخی از کشورهای منطقه که بویی از دموکراسی نبرده اند و یا کشورهایی که دارای بمب اتمی هستند ندارند.

نصیری در ادامه گفت: دلیل این موضوع این است که این کشور ها با سیاست های استکبار جهانی مخالفتی ندارند؛ در تفکر بسیجی هیچ جایی برای استکبار و رژیم صهیونیستی وجود ندارد.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران عنوان کرد: نسل امروز انقلاب مثل نسل گذشته است؛ شهید مدافع حرم هادی شجاع بچه همین چهاردانگه بود و در شرایطی که سه روز بود ازدواج کرده بود می خواست عازم جبهه مقاومت اسلامی شود که به او گفتند تو تازه ازدواج کرده ای و او در پاسخ گفت امروز مسیر ما مشخص است و در جبهه نیاز به حضور ما است و در همین مسیر رفت و ۲۰ روز بعد به شهادت رسید.

وی افزود: هدف امروز دشمن این است که نسل امروز ما با تفکر امام و انقلاب فاصله بگیرند؛ نفوذ یعنی حرکت به سمت جابجایی تفکرات و دشمن می خواهد روی نخبگان جامعه ما کار کند تا آنها بگویند بنشینیم و مشکلاتمان را با آمریکا حل کنیم.

نصیری خاطرنشان کرد: نسل امروز ما باید بداند هرجا ما موفق به فتح شدیم در اثر حضور تفکر امام و تفکر بسیجی بوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *