رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی کشور گفت: اگر جایی اشتباهی رخ داده و یا خدای نکرده عددی در شعبه جابجا شده باشد و نیم درصد اختلاف در آراء وجود داشته باشد کل انتخابات در آن شهر را ابطال می کنم.

به گزارش اسلامشهرخبر، محمد محمودی شاه نشین، در گفتگویی  در مورد نارضایتی برخی از نامزدها در خصوص تجمیع آراء در شهرهای پرند و چهاردانگه اظهار داشت: آمار تک تک صندوق های الکترونیکی کشور در رایانه من موجود است، افرادی که نارضایتی در مورد تجمیع آراء در هرکدام از شهرهای چهاردانگه و پرند دارند ۲ نماینده از میان خودشان به هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها معرفی کنند.

وی افزود: ۲۰ نفر از نامزدهایی که رای نیاورده و معترض هستند و نیز امام جمعه محترم شهر، طی نامه ای به هیات مرکزی نظارت بر انتخابات  اعلام کنند که این ۲ نفر نماینده آن ها هستند.

رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی کشور اضافه کرد: این ۲ نفر نماینده به هیات مرکزی نظارت بر انتخابات مراجعه کنند تا بنده از تمام صندوق های آن شهرها پرینت گرفته و در مقابل آن ها قرار دهم و خود این دو نفر اقدام به تجمیع آراء کنند.

وی گفت: صندوق های موجود در این شهرها ۸۰ الی ۹۰ صندوق هستند و به راحتی می توان تجمیع آراء را انجام داد و به صورت دستی بررسی کرد و در صورت وجود مغایرت پیگیری جدی خواهیم کرد.

بالاترین مسئول نظارتی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اضافه کرد: اگر جایی اشتباهی رخ داده و یا خدای نکرده عددی در شعبه جابجا شده باشد و نیم درصد اختلاف در آراء وجود داشته باشد کل انتخابات در آن شهر را ابطال می کنم.

منبع: فارس