عبداللهیان-هفته-بسیج

نیاز اصلی جامعه ما تفکر بسیجی است/ احساس تکلیف یک بسیجی در صحنه عمل مهم است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا اسلامشهر گفت: اکنون نیز نیاز اصلی جامعه ما تفکر بسیجی است این مهم صرفاً با حضور در پایگاه مقاومت و دریافت کارت بسیج محقق نمی‌شود آن چیزی که مهم است تفکر و احساس تکلیفی است که یک بسیجی در صحنه عمل دارد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا اسلامشهر گفت: اکنون نیز نیاز اصلی جامعه ما تفکر بسیجی است این مهم صرفاً با حضور در پایگاه مقاومت و دریافت کارت بسیج محقق نمی‌شود آن چیزی که مهم است تفکر و احساس تکلیفی است که یک بسیجی در صحنه عمل دارد .

به گزارش اسلامشهرخبر، سرهنگ مجید امیر عبداللهیان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا اسلامشهر در مراسم غبارروبی مزار شهدای امامزاده عقیل با گرامیداشت هفته بسیج گفت:وقتی تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی را مرور می‌کنیم همواره بسیج و تفکر بسیجی به عنوان ستاره درخشان نمود پیداکرده است. بسیج از ابتدای انقلاب تاکنون نقش به سزایی را در مواجهه و مقابله با توطئه‌های دشمنان داشته است.

وی ادامه داد: این تفکر رفته‌رفته از جامعه ما گسترش پیداکرده؛ امروز شاهد نفوذ و گسترش تفکر بسیج در کشورهای منطقه هستیم اگر با وجود تمام خباثت‌های استکبار جهانی پیروزی‌هایی در جبهه‌های مقاومت داشتیم این تفکر بسیجی بوده که باعث شده جبهه مقاومت در عراق، سوریه و لبنان موفق شود.

امیر عبداللهیان تأکید کرد: در اقصی نقاط کشورهای اسلامی هر جا که توطئه‌های استکبار نقش بر آب شد نقش بسیج و تفکر بسیجی در آن منطقه حائز اهمیت بود در کشورمان نیز در اکثر مشکلاتی که تفکر بسیجی نفوذ پیدا کرد دیدیم که آن مشکل به نحو احسن مرتفع شد اکنون نیز نیاز اصلی جامعه ما تفکر بسیجی است این مهم صرفاً با حضور در پایگاه مقاومت و دریافت کارت بسیج محقق نمی‌شود آن چیزی که مهم است تفکر و احساس تکلیفی است که یک بسیجی در صحنه عمل دارد .

وی با اشاره به وقوع زلزله در استان کرمانشاه و داغدار شدن هم‌وطنان این استان خاطرنشان کرد: تفکر بسیج در امدادرسانی در مناطق زلزله‌زده اثرگذار و خیل عظیمی از امکانات و نیازمندی‌ها ارسال شد کار به جایی رسیده که آن قدر امکانات و نیروی انسانی فراهم است که بسیاری از این لوازم را باید بازگردانند.

این مسئول تصریح کرد: مادامی‌که تفکر بسیجی در جامعه ما ساری و جاری باشد قطعاً تیر دشمنان به سنگ خواهد خورد بسیج شهرستان اسلامشهر نیز به مناسبت این هفته ۳۵۰ برنامه را در نظر گرفته است هدف و رویکرد ما در برگزاری این برنامه‌ها اعتلای بسیج و تفکر بسیجی است.

وی با اشاره به هجوم سیل شبهات و دشمنی‌های دشمنان در فضای مجازی که گریبان گیر جوانان شده است افزود: جوانان اکنون با حجم انبوهی از توطئه‌های دشمنان در فضای مجازی روبرو هستند جوانانی که دوران دفاع مقدس را درک نکرده‌اند قطعاً تفکر بسیجی می‌تواند در راستای سالم‌سازی فضای مجازی نقش داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *