نگرانی در تأمین اقلام ضروری شب عید در اسلامشهر وجود ندارد

رئیس اداره جهاد کشاورزی اسلامشهر با اشاره به تأمین اقلام ضروری شب عید در این شهرستان گفت: هیچ نگرانی در تأمین و عرضه اقلام ضروری شب عید با قیمت مناسب مصوب وجود ندارد.

به گزارش اسلامشهرخبر، مجتبی حسینی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اسلامشهر، با اشاره به توزیع اقلام خوراکی ضروری موردنیاز شهروندان در سطح شهرستان اظهار داشت: براساس سهمیه‌ای که اعلامی و هماهنگی با اداره صنعت، معدن و تجارت گوشت گوسفندی منجمد، گوشت گوساله منجمد، تخم‌مرغ، برنج، شکر و همچنین نهاده‌های دامی جو، ذرّت و سویا از ابتدای سال جاری بین شهروندان توزیع شده است.

وی همچنین از توزیع ۷۸ تن برنج وارداتی در نقاط مختلف شهر از ابتدای سال تاکنون خبر داد و افزود: در راستای تنظیم بازار ۷٫۵ تن گوشت گوسفندی گرم توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای و رفاه و مراکز عرضه مستقیم کالا و ۲۵ تن گوشت گوسفندی منجمد وارداتی با مبلغ ۲۴ تا ۴۲ هزار تومان در سطح شهر توزیع و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

رئیس اداره جهاد کشاورزی اسلامشهر با اشاره به دیگر اقلام توزیعی در شهرستان نیز بیان کرد: ۸۵ تن گوشت منجمد گوساله به قیمت ۲۹ هزار تومان، ۵۲ تن مرغ منجمد با قیمت ۸۵۰۰ تومان و ۵۰۰ کارتن تخم‌مرغ وارداتی شانه‌ای ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان توسط اداره جهاد کشاورزی و با نظارت اداره صنعت معدن و تجارت در سطح شهر توزیع شده است.

حسینی‌پور با بیان جمعیت بالای قشر کارگری و کم‌درآمد ساکن در اسلامشهر گفت: با همراهی فرمانداری اسلامشهر درخواست افزایش سهمیه گوشت، مرغ، برنج و تخم‌مرغ را داده‌ایم تا مردم شهرستان شب عید با توجه به قیمت بالای مواد خوراکی در بازار بتوانند اقلام و مایحتاج خوراکی ضروری زندگی را در سبد کالای خانواده داشته باشند.

وی با اشاره به تأمین اقلام ضروری شب عید در سطح شهرستان اسلامشهر خاطرنشان کرد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته در راستای تنظیم بازار میوه شب عید با قیمت مناسب مصوب در نقاط مختلف شهرستان برای عرضه به شهروندان تهیه و در اختیار آنان قرار می‌گیرد و از این لحاظ کمبودی در عرضه اقلام ضروری وجود ندارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *