«نهم دی ماه روز مرگ موریانه ها»

حوزه بسیج دانشجویی واحد دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی بیانیه منتشر کرد.

به گزارش اسلامشهرخبر، حوزه بسیج دانشجویی واحد دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی بیانیه منتشر کرد. در متن این بیانیه آمده است:

 جریانات پس از انتخابات ۲۲ خرداد ۸۸ که با برنامه ریزی دقیق دشمن و عوامل خود فروخته ی آن هدایت می شد نشان داد، اگر سرسوزنی از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی ایران عدول کنیم، دشمنان قسم خورده برای ضربه زدن به نظام و انقلاب، درنگ نخواهند کرد.

همان عوامل خود فروخته ای که همچون موریانه ، کمر به نابودی نظام بسته بودند و این بار هم به مثابه همه سالهای پس از انقلاب با شکست پروژه خود مواجه شدند.

هیچ گاه عناد و دشمنی های دولتمردان امریکایی را فراموش نمیکنیم ، آنها که در نیویورک نشسته بودند و جریان فتنه را در قلب تهران هدایت میکردند.

رسانه های معاند نظام سمفونی شادمانی و سرور راه انداخته بودند و بی بی سی فارسی اعلام فروپاشی نظامی را اعلام میداشت که سالها پیش “روح الله خمینی” به پشتوانه مردم آن رد بنا نهاده بود.

این رسانه ها در زبان گفتاری هم زبان ما بودند اما در دل هیچ بویی از وطن نبرده بودند و از کشته شدن هموطن خود برای پر کردن کنداکتور برنامه هایشان سو استفاده میکردند همانند همین خائنین کثیفی که برای “ترامپ” نامه نوشته اند و خواستار تشدید تحریم ها علیه ایران شده اند.

اما ، این بار نمایشنامه شان به پایانی تلخ مبدل شد، نماز جمعه تهران پس از انتخابات و آن سخنرانی مشهور “سید علی خامنه ای”.

آن دقایق حساس خطبه های رهبری را هیچ گاه فراموش نمیکنم آن لحظه غم انگیز گریه های یک رهبر در برابر دیدگان ملت غیور ایران همه چیز را تغییر داد آنجا فهمیدم که رهبر بر روی دلهای ما حکومت دارد.

ماه محرم سال ۸۸ صحنه هتک حرمت عاشورا و عزای حسینی توسط فتنه گران سبب خشم ملتی شد که همه چیزش را از حسین ابن علی دارد.

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامشهر به پاسداشت حماسه تاریخ ساز ۹ دی ماه ۸۸، بصیرت و هوشمندی ملت ایران را بزرگ ترین مانع جبهه دشمن در فتنه آفرینی های جدید میداند.

حماسه ۹ دی ماه از عناصر قدرت نظام و نمونه ای از ظرفیت های ایران اسلامی برای ایجاد وحدت و یکپارچگی ملی در تقابل با جبهه دشمن حول محور ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب بوده و ماندگار سازی آن در تاریخ کشور تأثیر مستقیم بر ماندگاری انقلاب دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *