نمایندگان انقلابی باید از امتیازات ویژه صرف نظر کنند

سعید کرمی در نشست خبری با خبرنگاران اسلامشهری گفت: نمایندگان مجلس باید از امتیازات ویژه که قانون برای آنان مدنظر گرفته صرف نظر کنند

 نشست خبری نامزدهای جبهه پایداری انقلاب اسلامی

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر حجت الاسلام سلطانی و  سعید کرمی نامزد های جبهه پایداری انقلاب اسلامی حضور میدا کردند و سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

حجت الاسلام احمد سلطانی: قانون برای نمایندگانی که وارد مجلس میشوند امتیازاتی را در نظر گرفته که نمایندگان انقلابی باید از آن صرف نظر کنند.

دکتر سعید کرمی: اسلامشهر در مجلس کارمند نمیخواهد، نماینده میخواهد/ با جذب سرمایه گذار در عرصه های مختلف و ایجاد شرکت های دانش بنیان میتوان طوفان اقتصادی را در شهرستان بوجود آورد.

حجت الاسلام احمد سلطانی: به همه ی مشکلات مردم و شهرستان اشرافیت کامل دارم زیرا از بچگی در اینجا(اسلامشهر) زندگی کرده ام.

دکتر سعید کرمی: بودجه های سرگردان زیادی داریم که باید در دل این شهر (اسلامشهر) بیاوریم.

حجت الاسلام احمد سلطانی: برنامه های من برای حمایت از بنگاه های اقتصادی میباشد.به عنوان نمونه شهرک توحید درحال  تبدیل شدن به قطب تولید کفش در کشور است اما بدون هیچ زیرساختی و ما باید یک شهرک تخصصی در حوزه کفش در اسلامشهر ایجاد کنیم.

دکتر سعید کرمی: یکی از اقدامات مهم وضع قوانین بروز برای تقویت تولید است/ ما در مناطق پیرامونی مثل اسلامشهر هیچ قانونی نداریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *