نمایشگاه«حریم عشق» در اسلامشهر برپا شد/ مسئولان شهرستان بدون هیچ کمکی از نمایشگاه بهره برداری می کنند!

مسئول برگزاری نمایشگاه حریم عشق گفت: امسال برای چهارمین سال نمایشگاهی به مساحت سه هزار متر در دهه اول ماه محرم در واوان برپا شده است.

ابوالفضل خیراندیش مسئول برگزاری نمایشگاه حریم عشق در گفت و گو با اسلامشهرخبر اظهار داشت: در دهه نخست ماه محرم تعداد ۳۰ مبلغ از قم به واوان آمده و در هیات های مذهبی، امام زاده ها و سایر فضاهایی که در ماه محرم برنامه دارند حضور پیدا می کنند.

وی افزود: این مبلغین صبح ها در دبیرستان های پسرانه و دخترانه حضور پیدا می کنند و شب ها نیز در خیمه های معرفت در پارک ها و یا در مقابل هیئات در فضاهای مهیا شده پاسخگوی شبهات هستند.

خیراندیش در ادامه گفت: امسال برای چهارمین سال نمایشگاهی به مساحت سه هزار متر در روزهای دهه اول ماه محرم در واوان برپا شده است.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه دارای ۲۰ غرفه با موضوعاتی همچون دجالواره، عفاف و حجاب، محصولات فرهنگی، سالن پخش فیلم، نقاشی کودکان با موضوع عاشورایی، آشنایی با وقایع عاشورا و رادیو نمایشگاه است.

مسئول برگزاری نمایشگاه حریم عشق عنوان کرد: همچنین در برنامه ای ویژه ظهر عاشورا در فضایی ۲ هزار متری وداع حضرت زینب(س) و امام حسین(ع) در قالب یک نمایش به اجرا در می آید.

وی افزود: این نمایشگاه از شب اول ماه محرم تا شب عاشورا برپا است ولی آماده سازی آن از عید قربان آغاز می شود و سعی شده تا کاری با کیفیت به اجرا درآید، ساعت بازدید از این نمایشگاه نیز از نماز مغرب و عشاء تا ساعت ۱۲ شب می باشد.

خیراندیش با اشاره به هدفمند بودن برگزاری این نمایشگاه، گفت: کار ما هدفمند است و بسیاری از خانواده ها ساعات خوبی را در این نمایشگاه می گذرانند و کار ما خروجی داشته است.

وی تصریح کرد: مبلغان ما که صبح ها به مدارس می روند از دانش آموزان دعوت می کنند تا شب همراه با خانواده هایشان در نمایشگاه حضور پیدا کنند و از این طریق مبلغان ما با خانواده های آنها نیز آشنا شده و با آنها نیز ارتباط می گیرند.

خیراندیش در ادامه با گلایه از مسئولان شهرستان، اظهار داشت: در این چهار سال مسئولان شهرستان برای کمک به ما هیچ قدیمی برنداشته اند، سال گذشته ۲۰ میلیون هزینه برپایی نمایشگاه شد که تمام هزینه را خودمان متقبل شدیم و از سوی مسئولان فقط وعده هایی داده شد که هیچکدام عملی نشد.

وی خاطرنشان کرد: دوستان از ادارات مختلف می آیند و از نمایشگاه عکس می گیرند و از آن بهره برداری می کنند در حالیکه هیچ کمکی به ما نمی کنند.

انتهای پیام/د

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *