سید حسین موسوی

نصرت آبادی اگر وارد شورای شهر شود از هیچ کوششی برای برکناری قانونی او فروگذار نخواهیم کرد

حجت الاسلام موسوی در کانال تلگرامی خود نوشت:شهدالله در صورت انفعال فرمانداری اسلامشهر و ورود نصرت آبادی به پارلمان شهری اسلامشهر، از هیچ کوششی برای حذف و برکناری قانونی او از شورای پنجم، فروگذار نخواهیم کرد.

حجت الاسلام موسوی در کانال تلگرامی خود نوشت:شهدالله در صورت انفعال فرمانداری اسلامشهر و ورود نصرت آبادی به پارلمان شهری اسلامشهر، از هیچ کوششی برای حذف و برکناری قانونی او از شورای پنجم، فروگذار نخواهیم کرد.

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت الاسلام والمسلمین سید حسین موسوی در کانال تلگرامی خود به جابجایی یکباره ابوالفضل نصرت آبادی از جایگاه دهم به جایگاه نهم  و در نتیجه ورود وی به شورای پنجم اسلامشهر واکنش نشان داد.

در بخشی از پیام حجت الاسلام موسوی خطاب به فرماندار اسلامشهر آمده است: اینجانب، به تاسی از اجداد طاهرینم به شما تذکر می دهم اگر چنانچه در برابر  فشارهای تهران مبنی بر وارد کردن نفر  دهم در لیست اعضای منتخب مردم، که پرونده های فساد او بر همگان آشکار است اقدام قاطعانه ننمایید با اقدام انقلابی نیروهای ارزشی مواجه خواهید شد.

متن کامل پیام حجت الاسلام موسوی به شرح ذیل است:

“بسم الله خیرالاسماء

نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله:

“اول من یدخل النار امیر متسلط لم یعدل”

اولین کسی که به جهنم می رود فرمانروایی قدرتمندی است که به عدالت رفتار نمی کند.

 

○ آقای فرماندار!

تحقق عدالت، آرمان اصلی حکومت مهدوی است که تشکیل حکومت اسلامی در ایران، که حاصل خون هزاران شهید است در همین راستا معنا می شود.

متاسفانه در دولت یازدهم علی الخصوص در انتخابات با تخلفات بی سابقه دولت شما، عدالت لگدمال شد.

شنیده ها حاکی است، در اقدام نا عادلانه، در فرمانداری اسلامشهر، جای نفر دهم  شوراها “ابوالفضل نصرت آبادی” بزرگ اصلاح طلبان اسلامشهر با نفر نهم “ناصر عبدی آذر” عوض شده است.

اینجانب، به تاسی از اجداد طاهرینم به شما تذکر می دهم اگر چنانچه در برابر  فشارهای تهران مبنی بر وارد کردن نفر  دهم در لیست اعضای منتخب مردم، که پرونده های فساد او بر همگان آشکار است اقدام قاطعانه ننمایید با اقدام انقلابی نیروهای ارزشی مواجه خواهید شد.

شهدالله در صورت انفعال فرمانداری و ورود این شخص مساله دار به پارلمان شهری اسلامشهر، از هیچ کوششی برای حذف و برکناری قانونی او از شورای پنجم، فروگذار نخواهیم کرد.

والسلام علیکم

کمترین سید حسین موسوی”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *